Kożuchowska przerwała milczenie. To cud

W jednym z ostatnich wywiadów Małgorzata Kożuchowska zdobyła się na szczere wyznanie, gwiazda TVP i serialu Rodzinka pl stwierdziła, że mało brakowało, a ominęła by ją ciąża i dziecko. Określiła to mianem cudu.

Najpiękniejszym dniem w jej życiu, jak sama twierdzi, były narodziny jej synka Janka. Ale Małgosia Kożuchowska jest świadoma, że mogło do nich w ogóle nie dojść. Mało brakowało, a mogła nigdy nie zostać mamą, uważa to za prawdziwy cud.

Czytaj też: Koniec kariery Margaret w TVP! Szokujące kulisy sprawy

Powszechnie znana i lubiana aktorka, Małgorzata Kożuchowska, obchodziła ostatnio swoje 49 urodziny, w związku z tym udzieliła obszernego wywiadu magazynowi Twój Styl, gdzie zdecydowała się na naprawdę szczere wyznanie.

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na szczere wyznanie

„Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo. Tuż po porodzie położono Jasia na mojej piersi. Spojrzeliśmy sobie w oczy i zrozumiałam, że stał się cud, jestem jego częścią”

– stwierdziła gwiazda serialu TVP, Rodzinka pl.

Za mąż wyszła w wieku 37 lat, był rok 2008, a szczęśliwym wybrankiem jej serca okazał się dziennikarz Bartłomiej Wróblewski. Aktorka dodatkowo zajęta swoją karierą nie myślała o natychmiastowym macierzyństwie. Dodatkowo jej mąż zrezygnował z dotychczasowej pracy i rozkręcał własny interes. Na dziecko nie było czasu.

Małgorzata Kożuchowska zdobyła się na szczere wyznanie, gwiazda TVP i serialu Rodzinka pl stwierdziła, że mało brakowało, a ominęła by ją ciąża i dziecko.
Małgorzata Kożuchowska zdobyła się na szczere wyznanie, gwiazda TVP i serialu Rodzinka pl stwierdziła, że mało brakowało, a ominęła by ją ciąża i dziecko. Screen/ YouTube

Dopiero kilka lat później, po 40-tce Małgosia na poważnie zaczęła myśleć o dziecku. Jednak miała problem z zajściem w ciąże, musiała poddać się specjalistycznej kuracji i w wieku 43 lat, w 2014 roku urodziła syna Jasia.

Zobacz również: Doda nie wytrzymała i powiedziała prawdę o Majdanie. Chodzi o film Latkowskiego

Teraz aktorka wie, że zbyt długo zwlekała z decyzją o macierzyństwie i uważa, że jej synek jest prawdziwym cudem, który ją spotkał.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Tak Grabowski skomentował swój rozwód. Nie do wiary

Nie żyje legenda muzyki. Wszyscy znali jego utwory

Małgorzata Rozenek już urodziła? Radek się wygadał

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →