Tomasz Kammel wyznał wszystko – ta choroba może dotknąć każdego

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Kammel i jego choroba to bez wątpienia szokująca informacja dla fanów „The Voice of Poland” oraz innych programów prowadzonych w TVP przez znanego prezentera. Nie ulega wątpliwości, że Tomasz Kammel jest bardzo popularny, a świadczy o tym między innymi liczba obserwujących go na portalu Instagram. W TVP popularny prezenter pracuje już od ponad dwudziestu lat. Jest to bez wątpienia wynik, który może robić wrażenie. Dziś wielu widzów nie wyobraża sobie programów TVP bez popularnego Tomasza Kammela. Niestety niedawno kariera prezentera stanęła pod dużym znakiem zapytania. Okazuje się, że Pan Tomasz przeszedł bardzo poważną operację, o której na łamach Radia Zet postanowił opowiedzieć.

TO JEST TERAZ CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Wieniawa ocieka seksapilem! To zdjęcie jest tylko dla dorosłych
  2. Asia zdradziła największą tajemnicę programu „Chłopaki do wzięcia”? Widzowie wściekli
  3. Fani w szoku! Zobacz gdzie mieszka Michał Szpak

Tomasz Kammel to przede wszystkim prowadzący „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids”. Jego profil na portalu społecznościowym Instagram obserwuje prawie 300 tysięcy internautów. Nie ulega zatem żadnej wątpliwości, że Tomasz Kammel jest jedną z największych gwiazd TVP i portalu Instagram w wersji polskiej. Niestety dosyć niedawno gwiazdor wzmagał się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Okazuje się, że prezenter cierpiał na zapalenie zatok. Niedawno postanowił wrócić do wydarzeń z 2018 roku i opowiedzieć o przypadłości, która dotyczy coraz szerszego grona Polaków.

TO WAS DZIŚ INTERESUJE: Euforia wśród fanów „Ranczo”! Potwierdzono cudowną nowinę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Kammel i jego choroba

„Od dłuższego czasu odczuwałem dyskomfort. Miałem katar, który brał się nie wiadomo skąd. Brak przeciągu w tej części ciała. Czułem, jakby tam w zatokach był jakiś nienaoliwiony silnik, który trochę warczy, stuka, świszczał. Pamiętam, kiedy zaczęło mi to przeszkadzać: gdy zacząłem zarabiać głosem. Stałem na scenie, mówiłem do publiczności i czułem, że z nosa coś chce mi wyjść, jakiś katar, a ja nie mogę nic z tym zrobić… ”

– mówił Tomasz Kammel.

Zapalenie zatok u Polaków

Dziś okazuje się, że zapalenie zatok to schorzenie, które dotyka coraz częściej Polaków. Najczęściej mamy z nim do czynienia z powodu smogu oraz po okresie zimo-grzewczym. Opis tej choroby postanowił przybliżyć Tomasz Kammel.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Tomasz Kammel (Instagram) i jego choroba to bez wątpienia szokująca informacja dla fanów The Voice of Poland oraz innych programów prowadzonych w TVP.
Tomasz Kammel/ screen YouTube

„Fachowo nazywa się to ściekanie wydzieliny po tylnej ścianie gardła”

– dodał dr Michał Michalik i wytłumaczył: 

„Nos i zatoki są fundamentem dla naszego organizmu, od nich zależy sprawność całego organizmu. Mają wiele funkcji, jedną z nich jest oczyszczanie, nagrzewanie i nawilżanie powietrza, które dalej przedostaje się do dolnych dróg oddechowych. Wszystko to odbywa się bez naszej woli, naturalnie. Jeśli nos i zatoki przestają działać właściwie, zaczynają się problemy. Na przykład jeśli mamy zatkany nos i zaczynamy oddychać ustami, zwłaszcza nocą, to zaczynamy chrapać, pojawiają się bezdechy, nie wysypiamy się…”

– mówił Tomasz Kammel.

Zobacz również: Fani w szoku! Gąsiewska i Zdrójkowski wyznali prawdę o związku

Dziś prezenter jest już zdrowy, lecz postanowił nagłośnić sprawę z powodu występowania schorzenia coraz częściej u Polaków.

ZOBACZ TAKŻE NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach PO

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa

PILNE: Atak rakietowy na ambasadę USA.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →