Anna Mucha potwierdziła najgorsze. Fanów zszokowało

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan w hitowym serialu TV Polsat pt. „W Rytmie Serca”? Na to wygląda. Anna Mucha to jak do tej pory gwiazda „M jak Miłość”, lecz dziś na portalu Instagram poinformowała, że dochodzi do obsady serialu komercyjnej stacji telewizyjnej. Nie ulega wątpliwości, że duet Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan może okazać się dla producentów serialu prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Anna Mucha już od dłuższego czasu uchodzi za jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu i popularnych seriali. Czy w takiej sytuacji Anna Mucha odchodzi z „M jak Miłość”?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Kobe Bryant nie żyje. Świat pogrążony w żałobie
  2. Wieniawa ocieka seksapilem! To zdjęcie jest tylko dla dorosłych
  3. Asia zdradziła największą tajemnicę programu „Chłopaki do wzięcia”? Widzowie wściekli

Anna Mucha pod koniec zeszłego tygodnia poinformowała swoich fanów,  że już niedługo będzie można ją ujrzeć także w nowym serialu. Chodzi tu o „W Rytmie Serca”, gdzie od prawie trzech lat występuje Barbara Kurdej-Szatan znana również z serialu „M jak Miłość”. Nie ulega wątpliwości,  że taki duet aktorek może być bardzo ciekawą mieszanką dla widzów. Na ten moment za wiele o roli Anny Muchy w nowym serialu nie wiemy. Pewne jest jedynie to, że odgrywana przez nią postać ma na imię Karolina, a także jest…ruda. Wygląda na to, że Anne na pewien czas czeka spora metamorfoza.

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan w serialu „W Rytmie Serca” (Polsat)

„Poznajcie Karolinę. Jest ruda i ma piegi i również cały czas się uśmiecha (prawie). A wszystko to od nowego sezonu „W rytmie serca”. Dołączyłam do obsady i bardzo się cieszę”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisała na Instagramie Mucha. Aktorka zamieściła ten wpis pod zdjęciem, na którym ma rude włosy.

„Mam piękną naturalną perukę!”

– napisała na portalu społecznościowym Instagram Anna Mucha.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: PILNE: Atak rakietowy na ambasadę USA.

Na tym jednak emocje wśród fanów Muchy nie opadły. Fani zaczęli głośno zadawać jeszcze jedno bardzo ważne pytanie.

Anna Mucha odchodzi z „M jak Miłość”?

Czy w takiej sytuacji Anna Mucha odchodzi z serialu „M jak Miłość”? Warto przypomnieć, że na planie popularnej „eMki” aktorka występuje od 2003 roku. Postać, w którą się wciela jest Magda Marszałek. Wątek jej bohaterki w ostatnim czasie nabrała olbrzymiego rozpędu. Nie ulega wątpliwości,  że odejścia Muchy byłoby sporym ciosem dla widzów serialu. Mamy jednak również tym temacie dobre wiadomości. Anna Mucha nie odchodzi z planu serialu „M jak Miłość”. Aktorka ma zamiar grać w „M jak Miłość” oraz w serialu „W Rytmie Serca”.

CZYTAJ TAKŻE: Bolesne wyznanie Kurdej Szatan. To potworny cios

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan w hitowym serialu TV Polsat pt. "W Rytmie Serca"? Anna Mucha odchodzi z "M jak Miłość"?
Anna Mucha/ screen YouTube
ZOBACZ TAKŻE NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach PO

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa

Fani w szoku! Gąsiewska i Zdrójkowski wyznali prawdę o związku


window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →