Kurdej-Szatan zaatakowana. Musiał ją bronić kolega

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda serialu „M jak Miłość” w TVP przekonała się na własnej skórze na portalu Instagram czym jest hejt. Aktualnie parę tysięcy Polaków znajduje się w ścisłej kwarantannie.

Czytaj też: Wielka Brytania na krawędzi? Wstrząsające wieści

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Powodem takiego stanu rzeczy jest panującą na całym świecie pandemia koronawirusa. W naszym kraju jak na razie potwierdzono ponad 1000 przypadków zakażeń i 15 zgonów. W tej sytuacji władzę wprowadziły szereg obostrzeń, aby spowolnić rozwój epidemii. Niestety z przykrością trzeba stwierdzić, że nie wszyscy stosują się do zaleceń.

Barbara Kurdej Szatan przekonała się na własnej skórze czym jest hejt

Barbara Kurdej-Szatan niedawno przekonała się, że w internecie bywa ciężko. Internauci w bardzo dosadny sposób odnieśli się do niedawnego wpisu aktorki , na podstawie którego zarzucili jej hipokryzję. Chodzi dokładniej o zdjęcie Basi wraz z mężem jadącej z mężem na wycieczkę. Fani byli oburzeni, ponieważ wcześniej sama aktorka namawiała wszystkich, aby pozostali w domach i się stamtąd nie ruszali.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Awantura u Basi

Kazała siedzieć w domu, a sama wychodzi… Jeśli mówi się ludziom, żeby nie wychodzili, to samemu siedzi się na d*pie, Trochę brak wyczucia z postami sponsorowanymi…

– brzmiał jeden z komentarzy internautów.

Basia Kurdej-Szatan słynie jednak z tego, że raczej nikomu nie odpuści. Jej odpowiedź była bardzo ostra.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie napiszą nic o tym, że robimy ludziom wieczorami koncerty, by umilić im czas, że czytamy bajki dla dzieci. Wszystko ze zwykłej miłości do zawodu (robimy to przecież za darmo) i chęci umilenia czasu innym! Ale o piep**onej przejażdżce od razu! Bardzo Was przepraszam, ale straciłam ochotę na nasze dzisiejsze śpiewanie. Tych, którym to jednak sprawiało przyjemność, ściskam mocno

– poinformowała aktorka.

Zobacz również: Szok! Tak wyglądała „Lexi” z Hotel Paradise przed operacjami

W tej sytuacji aktorka mogła liczyć na wsparcie swoich przyjaciół z show biznesu. Wśród nich był między innymi Jacek Jeschke, który zdecydowanie stanął w obronie koleżanki.

Jakiś problem?! ? Bo ja stoję murem za Baśką ! #muremzabasią Czytam te słowa wymierzone w tak dobrego człowieka jakim jest Basia i nie mogę uwierzyć, że w tym TRUDNYM czasie TYLE złośliwości sie ulewa… NAPRAWDĘ nie mamy JUŻ nic do roboty TYLKO punktować ludzi? ??‍♂️ Żyjmy po swojemu i dajmy żyć innym! Głowa do góry Basiula, zarażaj dalej pozytywną energią i pięknym uśmiechem! Nie zmieniaj się, jesteś cudownym człowiekiem ♥️ Malutkim przeszkadza WSZYSTKO….a to deszcz pada, a to słońce świeci… #peaceandlove ?

– napisał tancerz.

Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda serialu "M jak Miłość" w TVP przekonała się na własnej skórze na portalu Instagram czym jest hejt.
Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda serialu „M jak Miłość” w TVP przekonała się na własnej skórze na portalu Instagram czym jest hejt./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Zobacz też:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Pracownica Biedronki nie wytrzymała. Wyznała gorzka prawdę

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →