Wieniawa przeżyła koszmar! Miała tylko jedno wyjście

Seriale telewizyjne mają to do siebie, że z reguły są do siebie bardzo podobne. Wymusza to między innymi podejście przeciętnego widza, który (trochę jak przysłowiowy inżynier Mamoń) lubi oglądać to, co już kiedyś widział. Dlatego większość odcinkowych produkcji to wariacje na temat losów jednej rodziny. Na tym tle bardzo pozytywnie wyróżnia się nowy serial telewizji Polsat „Zawsze warto”, którego 6 odcinek będziemy mogli dziś zobaczyć. Opowieść obraca się wokół postaci trzech, zupełnie odmiennych od siebie kobiet: Ady (Julia Wieniawa, znana m.in. z serialu „Rodzinka pl”), Marty (Weronika Rosati z „M jak miłość”) i Doroty (Katarzyna Zielińska z „Barw szczęścia”), które zmagają się z życiem ukazując czym jest prawdziwa siła.

Już od pierwszego odcinka serial zdobył sobie przychylność widzów, szczególnie tych płci pięknej, bowiem tematyka najnowszej odcinkowej produkcji TV Polsat obraca się zaradności kobiet i jest afirmacją ich siły. Fani serialu podkreślają trafne dobranie aktorek odgrywających główne role. Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska są wiarygodne i świetnie dają sobie radę z portretowaniem kobiet na zakręcie życiowym.

Czytaj też: Aleksandra Szwed Szokuje! Zobaczcie co pokazała w sieci (Foto)

Innym plusem serialu jest sprytnie rozwiązany motyw poznania się głównych bohaterek i następującego po tym przeplatania się ich losów. Stopniowe odkrywanie życiowych ścieżek kobiet oraz ich problemów to duża przyjemność, bo serwowana jest widzom bardziej w tempie obyczajowego thrillera, niż rozwlekłego „M jak miłość” lub płytko-zabawnego serialu „Rodzinka pl”.

Kobiety nie mają lekko

6 odcinek "Zawsze warto" (Polsat) już dziś. Jak poradzą sobie Julia Wieniawa (Rodzinka pl), Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska?
fot.: Zawsze warto, screen/Instagram

Bohaterki filmu walczą ze stereotypowym myśleniem o kobietach oraz z oczekiwaniami stawianymi przed nimi przez społeczeństwo. Trudno zatem dziwić się, że nowa produkcja telewizji Polsat cieszy się taką popularnością wśród kobiet, bo widzą one w Adzie, Marcie i Dorocie pokrewne dusze zmagające się z podobnymi przeciwieństwami, co one same.

Czytaj też: Woźniak Starak przerywa milczenie. Apeluję do mediów

6 odcinek serialu „Zawsze warto” już dziś na antenie telewizji Polsat. Natomiast ci, którzy jeszcze nie widzieli serialu, mogą odrobić zaległości, bo całość produkcji dostępna jest w serwisie Ipla.

źródło: Polsat

POLECAMY:

Kurdej Szatan o początkach w M jak Miłość. Będziecie w szoku!
Mandaryna szczerze o Wiśniewskim. Powiedziała, co o nim myśli
Magda Gessler przeżyła ciężkie chwile. Było dramatycznie
Sensacja w Love Island. Fani wietrzą skandal
W Top Model znęcają się nad zwierzętami?! Co na to Piróg i Krupa?!
loading...

, , , ,