Mandaryna szczerze o Wiśniewskim. Powiedziała, co o nim myśli

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i Mandaryna (Marta Wiśniewska) w 2002 roku zostali małżeństwem. Niestety ich związek nie trwał długo mimo, że małżonkowie w 2003 roku podjęli decyzję o odnowieniu przysięgi tym razem przed Bogiem oraz kamerami telewizyjnymi. Jak dziś układają się relację byłych małżonków, o których mówiła cała Polska? Czy Marta pozytywnie wspomina lidera zespołu Ich Troje?

Czytaj też: Kolejny skandal w Big Brother! Nawet Karolak zwrócił uwagę Kamilowi

Michał Wiśniewski i Mandaryna (Marta Wiśniewska) byli przede wszystkim jednym z najgłośniejszych par w polskim show biznesie na początku nowego milenium. Michał poznał Martę jako tancerkę, która brała udział w występach zespołu Ich Troje. To właśnie przede wszystkim za sprawą wspólnego miejsca pracy przyszli małżonkowie postanowili zostać parą. Michał szybko znalazł pomysł na karierę dla Marty, która z tancerki stała się jedną z największych gwiazd polskiego POP-u.

Michał Wiśniewski i Mandaryna (Marta Wiśniewska) w 2002 roku zostali małżeństwem. Jak dziś układają się relację byłych małżonków i gwiazd Ich Troje?
Mandaryna/ screen YouTube

Czytaj też: Publiczność wstrzymała oddech. Uczestnik „Ninja Warrior Polska” trafił do szpitala!

Niestety sława i kariera Mandaryny nie trwała zbyt długo, a w zasadzie zakończyła się na dobre podczas występu w Opolu w roku 2005. Wówczas to wyszło na jaw, że domniemany talent Mandaryny, to tak naprawdę przerobione komputerowo nagranie. Bez tego niedoszła gwiazda nie potrafiła sobie poradzić na scenie. Nie ulega wątpliwości, że o całej sytuacji wiedział wówczas Michał Wiśniewski. Jak dziś układają się relację byłych małżonków? Do tego tematu odniosła się niedawno w jednym z wywiadów Mandaryna.

  • Michał nie jest moim wrogiem. My też byliśmy kiedyś małżeństwem, a teraz przybijamy sobie piątkę, mamy dwoje wspaniałych dzieci. Żyjemy w jakiejś patchworkowej sytuacji. Można, a nawet trzeba poukładać relacje. – stwierdziła w wywiadzie Marta Wiśniewska.

Tagi: Mandaryna, Michał Wiśniewski, Ich Troje

POLECAMY TAKŻE:

To co zrobiła Gąsiewska wprawi was w osłupienie. Panowie lepiej usiądźcie!(wideo)
Anna Mucha znowu pokazała za dużo! Serce staje…

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Szczere wyznanie Marleny od Seweryna. Fani zdębieli
Nie uwierzysz co zrobiła Magda Gessler! Tym razem to nic do jedzenia
Kurdej Szatan w 4 odcinku „TzG! Fani mają o czym mówić

, , ,