Ostro! Anna Mucha wyznaje jaką będzie jurorką w TVP

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha już niedługo pojawi się w programie „Dance Dance Dance” w TVP. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda serialu „M jak Miłość” oraz „W Rytmie Serca”, Anna Mucha będzie pewnego rodzaju świeżością w gronie jurorów programu. Warto jednak zaznaczyć, że aktorka przed laty była już jurorem w programie o podobnej tematyce. Mowa tu o show „You Can Dance” w TVN. Można powiedzieć, że w przypadku Anny Muchy – ciągnie wilka do lasu. Czyżby gwiazda ponownie zapragnęła emocji związanych z oceną tanecznych umiejętności uczestników programu?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Edyta Górniak uciekła z Polski? Wszystko wyjaśnia Instagram
  2. Unia grozi Polsce ws. sądów. Jest bardzo gorąco
  3. Łzy napływają do oczu. Królikowski nagrał film… Mało kto o nim wiedział

Bez wątpienia gwiazda serialu „M jak Miłość” oraz „W Rytmie Serca”, Anna Mucha będzie pewnego rodzaju świeżością w gronie jurorów programu. Mimo, że aktorka ma już doświadczenie w tego typu programach, to nie ulega wątpliwości, że jej aktualny udział będzie ogromnym medialnym wydarzeniem. Niegdyś Anna była jednym z jurorów programu „You Can Dance” w TVN. Dziś wachlarz jej obowiązków ulegnie delikatnej modyfikacji. Aktorka będzie tym razem musiała dokonać oceny występów swoich znajomych i przyjaciół z branży show biznesu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Wielki powrót „Ranczo”! Producenci zdradzili datę i…. nowy tytuł

Anna Mucha w „Dance Dance Dance” zastąpi inną wielką gwiazdę, którą bez wątpienia jest trenerka fitness – Ewa Chodakowska. Gwiazda „M jak Miłość” nie ukrywa swojego podekscytowania całą sytuacją. Na portalu społecznościowym Instagram poinformowała swoich fanów, że będzie zupełnie inną jurorką niż Ewa Chodakowska. Czyżby zapowiadała nam się bardzo emocjonująca i zarazem ciekawa druga edycja programu „Dance Dance Dance” w TVP?

Anna Mucha w programie „Dance Dance Dance” w TVP

„Ewa była wspierającą, głaszczącą po głowie jurorką, ale gadki motywacyjne właśnie się skończyły! Jestem wymagająca, bywam też cyniczna, więc jeśli będzie coś nie tak, mój cięty język na pewno da się innym we znaki.”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– mówiła na portalu społecznościowym Instagram Anna Mucha, nowa jurorka programu „Dance Dance Dance” w TVP.

Aktorka dodała również przy tej okazji, że:

Ten program to dla mnie kolejna szansa na zrobienie sobie wrogów. No to: Voila! Wchodzę ja!

– słyszymy na nagraniu Anny Muchy.

Czytaj też: Zdrójkowski wrzucił zdjęcie sprzed lat. Komentarz Wieniawy zaskoczył wszystkich

Anna Mucha pojawi się w programie Dance Dance Dance w TVP. Nie ulega wątpliwości,  że gwiazda serialu M jak Miłość oraz W Rytmie Serca,  Anna Mucha ...
Mucha / screen YouTube

Źródło: Plotek

POLECAMY:

Skandal na gali Oscarów – Kinga Rusin nie wytrzymała. Ostry komentarz

Wypadek szkolnego autobusu w Wielkopolsce! Na miejscu pełno służb

Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →