Marek i Zbigniew z „Rolnika” zaskoczyli. Miłość kwitnie

Marek i Zbigniew to przede wszystkim gwiazdy TVP i programu „Rolnik szuka żony”, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Obaj Panowie spotkali się niedawno na Agro Show w Ostródzie. Nie ulega wątpliwości, że rzesza fanów obu panów dawno już o nich nie słyszała. Marek po programie poznał miłość swojego życia i dziś już wiemy, że jego życie jest pełne szczęścia za sprawą dwóch osób. Z kolei Zbigniewa możemy pamiętać jako przede wszystkim bardzo sympatycznego uczestnika 4 edycji programu „Rolnik szuka żony”. Niedawno na jego temat również pojawiły się bardzo interesujące doniesienia miłosne.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Budka Suflera podjęła decyzję. To już przesądzone
  2. Edyta Górniak uciekła z Polski? Wszystko wyjaśnia Instagram
  3. Gwiazda „Ranczo” w więzieniu. Było dramatycznie

Marek i Zbigniew to przede wszystkim gwiazdy TVP i programu „Rolnik szuka żony”, którego prowadzącą jest od samego początku Marta Manowska. Dziś okazuje się, że obaj Panowie spotkali się niedawno na Agro Show w Ostródzie. Wygląda na to, że obaj dziś są pełni szczęścia. Warto przypomnieć, że Marka poznaliśmy jako samotnego rolnika ze sporym bagażem życiowych doświadczeń. Z kolei Zbyszek został uznany jednym z najbardziej sympatycznych uczestników w historii programu. Mężczyzna kilka lat temu przeżył poważny wypadek w swoim gospodarstwie, w wyniku którego stracił rękę. Po latach samotności podjął decyzję o zgłoszeniu do trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony”.

Marek i Zbigniew z „Rolnik szuka żony” w TVP

Nie ulega wątpliwości, że informacje o Marku, a także Zbigniewie zostały przysłonięte przez newsy na temat uczestników nowszych edycji, a wychodzi na to, że w ich życiu wydarzyło się naprawdę bardzo dużo. Marek niedawno ponownie się ożenił. Jego wybranką jest o 18 lat młodsza Julia, z którą rolnik ma małego synka Franka. Parę na Agro Show w Ostródzie spotkał Zbigniew, o którym niedawno mówiono, że po programie odnalazł miłość u boku innej kobiety.

Szczęśliwe wieści u rolników

Nic nie powiem, nie będę zapeszał, uczucia nie lubią rozgłosu. Jak będę miał pewność, że mogę pochwalić się dziewczyną i ona będzie tego chciała, zrobię to, obiecuję

– powiedział bohater „Rolnik szuka żony” w rozmowie z „Na żywo”.

Czytaj też: Zdrójkowski wrzucił zdjęcie sprzed lat. Komentarz Wieniawy zaskoczył wszystkich

Zbigniew zobaczywszy Marka postanowił podejść, a po chwili rozmowy wykonać pamiątkowe zdjęcie. Obu Panom życzymy dużo miłości, a także szczęścia.

Marek i Zbigniew to gwiazdy TVP i Rolnik szuka żony,  którego prowadzącą jest Marta Manowska. Obaj Panowie spotkali się niedawno na Agro Show w Ostródzie.
Zbigniew i Marek/ screen Facebook

POLECAMY TAKŻE:

Skandal na gali Oscarów – Kinga Rusin nie wytrzymała. Ostry komentarz

Wypadek szkolnego autobusu w Wielkopolsce! Na miejscu pełno służb

Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →