Gessler znowu pokazała za dużo! Uważaj zrobi Ci się gorąco!

Udostępnij:

To już chyba tradycja noworoczna, że Lara Gessler umieszcza zdjecie na którym są jej nagie pośladki tuż przed Sylwestrem. Jej matką jest znana restauratorka prowadząca także program kulinarny „Kuchenne rewolucje” Magdalena Gessler. Na swoim profilu Instagram Laura zamieściła kolejne zdjęcie swojej nagiej pupy. W ubiegłym roku, o tej samej porze na jej Instagramie pojawiła się fotografia w tym samym stylu .

Dokładnie rok temu nagie pośladki które pokazała Lara Gessler wywołały prawdziwą sensacje na Instagramie. W tym roku Lara której matką jest znana restauratorka oraz prowadząca „Kuchenne rewolucje” Magdalena Gessler znów nie zawiodła fanów i poinformowała ,że to jest jej nowa tradycja.

Czytaj też: Tomasz Karolak i jego dług: Senator Dowhan żąda od niego wielkich pieniędzy!

Nagie pośladki Lary Gessler

Lara Gessler której matką jest prowadząca Kuchenne Rewolucje Magdalena Gessler pokazała na  swoim profilu Instagram nagie pośladki.To jej nowa tradycja.
Lara Gessler-Instagram

Jak się okazuje zdjęcie które Lara umieściła na swoim profilu Instagram posiada także dodatkowe przesłanie jak ważna jest akceptacja siebie oraz ludzi dookoła. Lara pozuje na tarasie, naga od pasa w dół. Na zdjęciu Lara ubrana jest tylko w czerwona czapkę i dżinsową kurtkę.

Jest 30 grudnia, i żeby tradycji stało się zadość, jest zdjęcie pupy. W ramach autoterapii i terapii narodu. W nadchodzącym roku życzę nam wszystkim, żebyśmy byli dla siebie łaskawi, nie oceniali, nie porównywali się z innymi i kochali siebie. ♥️✌🏼 Mniej nienawiści, więcej łaskawości

Czytaj też: Szok! WOŚP w tym roku zaskoczyło. To niesamowite!

Opinia fanów je podzielona. Jedni zachwycają się piękną pupą i gratulują samoakceptacji, inni zaś krytykują za bezsensowne obnażanie się, które może dawać zły przykład młodym dziewczynom. Ciekawe czy i tym razem znana matka Magda Gessler stanie w obronie ukochanej córki?

Źródło: plejada.pl

POLECAMY:

Szok! Manowska zdradza rodzinne sekrety!
Panowie lepiej usiądźcie! Dereszowska pokazała stanowczo za dużo!
Magda Gessler przesadza z alkohol em?! Ludzie nie mogą już na to patrzeć
Siwiec zmiażdżona w sieci! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Atak nożownika we Francji! Ofiara miała polskie nazwisko

, , , ,