Lara Gessler pokazała ojca. Tylko zobaczcie jak wyglądają

Udostępnij:

Lara Gessler to córka znanej restauratorki , którą jest Magda Gessler i restauratora (Piotr Gessler). Tatą młodej celebrytki jest Piotr Gessler – drugi mąż Magdy. Lara postanowiła pochwalić się swoim tatą na portalu Instagram. Pod zdjęciem nie brakuje opinii, iż są do siebie bardzo podobni. A wy jak uważacie? Lara bardziej przypomina gwiazdę TVN i show Kuchenne Rewolucje czy może jednak swojego tatę?

Magda Gessler po powrocie do Polski pod koniec lat 80. spotykała się z braćmi Gessler. Wpierw w kręgu zainteresowań restauratorki był Adam Gessler, lecz ostatecznie wybór padł na Piotra, z którym to Magda po pewnym czasie wzięła ślub. Niedługo po tym wydarzeniu parze przyszła na świat córka Lara. Małżonkowie rozstali się na początku nowego milenium w cieniu skandalu. Co takie się wydarzyło w życiu rodziny Gessler?

CZYTAJ TEŻ: Właśnie ogłosili ile zebrała WOŚP! Suma powala

Magda Gessler i Piotr jak każde małżeństwo mieli swoje problemy. Ich małżeństwo rozpadło się na początku nowego milenium, a oficjalnym powodem była zdrada, której dopuściła się gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. W jednym z wywiadów mama Lary przyznała, że jednym z powodów jej romansu był brak zainteresowania ze strony męża. Piotr w szczególny sposób miał bagatelizować chorobę nowotworową żony, co ją bardzo dotknęło.

Lara Gessler to córka znanej restauratorki , którą jest Magda Gessler i restauratora (Piotr Gessler)(gwiazda TVN i Kuchenne Rewolucje).
Lara Gessler to córka znanej restauratorki , którą jest Magda Gessler i restauratora (Piotr Gessler)(gwiazda TVN i Kuchenne Rewolucje).

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda nie wytrzymała! Ujawniła prawdę o Nergalu

Z kolei Lara Gessler w licznych wywiadach stara się wypowiadać o swoich rodzicach w dobrym świetle. Młoda gwiazda w jednym z wywiadów przyznała, że bardzo lubiła przez wakacje pracować w restauracji rodziców. Tym samym nigdy nie wymagała, aby ją specjalnie traktować ze względu na swoich rodziców. Dziś Lara zachwyciła fanów swoim zdjęciem na portalu Instagram Instagram wraz z tatą (Piotr Gessler). Podobni?

POLECAMY TAKŻE:

Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią
Magda Gessler potulna jak baranek! Co się stało?

Polecamy również:

Filip Chajzer zalicza kolejną potężną wpadkę! TVN mu tego nie wybaczy!
Niesamowite! Oliwia Bieniuk wygląda zjawiskowo. Fani zachwyceni
Miód i czosnek, czyli najlepszy, naturalny antybiotyk! Zobacz jak go przygotować i jakie ma właściwości

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →