Lemieszewski kompletnie goły na plaży w Polsce! Pokazał wszystko

Kamil Lemieszewski znowu szokuje, zwycięzca programu Big Brother odwiedził polski Bałtyk i kompletnie goły zaczął szaleć na plaży.

Czytaj też: Tajemnicze miejsca w Polsce widoczne w Google Maps. Ciarki na plecach

Kamil Lemieszewski uwielbia szokować. Pokazywał to już od pierwszego odcinka programu Big Brother. Mimo, że takie zachowanie nie przyniosło mu zbyt wielu przychylnych osób w domu wielkiego brata, głównie dlatego praktycznie co tydzień był nominowany do opuszczenia show, to fani go wręcz pokochali. Ich sympatia była tak wielka, że kontrowersyjny celebryta wygrał całą edycję programu.

Po wyjściu z domu wielkiego brata jego zachowanie nie uległo zmianie i kontrowersji z nim związanych jest coraz więcej. Kamil bryluje w tych kwestiach głównie w mediach społecznościowych.

Na jego profilu na Instagramie co rusz pojawiają się kolejne zdjęcia, czy nagrania, które są przeznaczone wyłącznie dla widzów dorosłych. Mówiąc wprost Lemieszewski uwielbia pozować do zdjęć nago.

Lemieszewski kompletnie goły biega po polskiej plaży

Tym razem było podobnie. Celebryta odwiedził nasze piękne wybrzeże i będąc na plaży postanowił pofiglować nago. Z pewnością widok nagiego faceta w środku dnia na publicznej plaży musiał być wręcz niezapomniany dla nieszczęsnych spacerowiczów, którzy znaleźli się w tamtym czasie gdzieś w pobliżu.

Jakby tego było mało, Kamil postanowił pochwalić się swoją nagą eskapadą, więc opublikował, na swoim profilu na Instagramie, całą serię zdjęć, na których prezentuje się w pełnej okazałości.

Zobacz również: Biedroń pluje na Kościół! Posunął się do obrzydliwej zagrywki

Większość użytkowników obserwujących profil Kamila postanowiło wyrazić swe oburzenie z powodu tej publikacji. Jednak jak to ma w zwyczaju Lemieszewski nic sobie z tego nie robi i pewnie już niedługo, kolejny raz uraczy nas jakimś kontrowersyjnym postem.

Kamil Lemieszewski znowu szokuje, zwycięzca programu Big Brother odwiedził polski Bałtyk i kompletnie goły zaczął szaleć na plaży.
Kamil Lemieszewski znowu szokuje, zwycięzca programu Big Brother odwiedził polski Bałtyk i kompletnie goły zaczął szaleć na plaży. Screen/ YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Trzaskowski zagroził TVP i upokorzył Andrzeja Dudę

Jan Paweł II tuż przed śmiercią ujawnił tajemnicę Kościoła. Ma ogromne znaczenie

Tadla w chamski sposób zaatakowała Kaczyńskiego. Wstyd

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →