Magda Gessler przeszła przez piekło. Wyznała bolesną całą prawdę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to znana wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka jest również bardzo aktywna na portalu Instagram, gdzie jej codzienne poczynania obserwuje blisko ponad milion internautów. Nie ulega wątpliwości, że Pani Magda jest teraz na samym szczycie polskiej drabinki show biznesu. Niestety tak kolorowo w jej życiu nie było. Magda Gessler opowiedziała o tym jak ciężka potrafi być depresja, choroba może dopaść każdego, prowadząca „Kuchenne Rewolucje” ma sposób.

Czytaj też: To na tym dorobiła się Chylińska. Nie chodzi o muzykę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Restauratorka przeżywała również bardzo złe okresy w swoim życiu. O tych najgorszych postanowiła niedawno opowiedzieć w jednym z wywiadów. Kto w tych ciężkich sytuacjach był dla niej lekarstwem na całe zło tego świata?

Magda Gessler szczerze o tym jak wygląda depresja i jak z nią wygrać

Magda Gessler ponad trzydzieści lat temu przeżywała naprawdę drastyczne momenty w swoim życiu. Odszedł jej pierwszy ukochany mąż. Życie w Hiszpanii bez Volkharta straciło sens dla Pani Magdy. W tych ciężkich chwilach prawdziwym lekarstwem na całe zło okazał się być jej mały synek Tadeusz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Pomógł mi mój syn. Do tego doszła perspektywa tworzenia nowych restauracji i nadzieja, że w Polsce można odtworzyć to, co miałam w Hiszpanii. Kiedy wróciłam do Warszawy, stwierdziłam, że skoro nie ma u nas dobrych restauracji i w związku z tym nie mam gdzie bywać, to trzeba stworzyć coś, gdzie się będę mogła czuć fajnie i dobrze. Chciałam stworzyć miejsce, którym się będę mogła chwalić przed moimi przyjaciółmi z zewnątrz.

– mówiła Magda Gessler.

Magda Gessler, gwiazda TVN i prowadząca „Kuchenne Rewolucje” wypowiedziała się również na temat depresji. Jej zdaniem najlepszą walką z nią jest między innymi praca.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Uważam, że najlepszą formą pomocy dla siebie jest praca. Ludzie, którzy mają za dużo czasu wolnego, mają za dużo problemów. Ci, którzy naprawdę się realizują i mają pasję, bardzo rzadko mają depresję. Uważam, że jeżeli ktoś ma depresję i jest w złym humorze, to powinien spojrzeć na to, kto go otacza. Może to idioci. Trzeba rewidować swój najbliższy krąg – szczególnie kiedy się jest osobą na świeczniku. W pewnym momencie ludzie bardzo przyjaźni zaczynają być toksyczni. To jest bardzo trudne dla gwiazd. Nie chcę się porównywać broń Boże do Marilyn Monroe, bo ona brała jakieś niesamowite ilości środków nasennych i nie potrafiła sobie poradzić z wieloma rzeczami. Jak jednak patrzę na życiorysy największych gwiazd, to coś w tym jest, że one są bardzo samotne.

– wyznała prowadząca show Kuchenne Rewolucje w TVN Magda Gessler mówiąc o depresji.

Kim jest słynna prowadząca „Kuchenne Rewolucje”?

Magda Gessler to gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka w komercyjnej stacji występuje od roku 2010. Nie ulega wątpliwości, że angaż w popularnym programie był dla Pani Magdy strzałem w dziesiątkę. Dziś jest określana mianem największej gwiazdy TVN, a nawet i całego polskiego show biznesu. Jej poczynania na portalu Instagram obserwuje blisko milion internautów. Pomimo faktu wysokiej popularności, Magda Gessler do dziś nie zwalnia tempa rozwoju swojej kariery.

Magda Gessler opowiedziała o tym jak ciężka potrafi być depresja, choroba może dopaść każdego, prowadząca "Kuchenne Rewolucje" ma sposób
Magda Gessler opowiedziała o tym jak ciężka potrafi być depresja, choroba może dopaść każdego, prowadząca „Kuchenne Rewolucje” ma sposób

Źródło: Interia

Polecamy również:

W TU-154 w Smoleńsku doszło do eksplozji? Wstrząsające odkrycie włoskiego laboratorium

Gwiazda serialu „Ranczo” drastycznie schudła. Nie uwierzysz jak wygląda teraz

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Zdążył to zrobić przed śmiercią

Tak kiedyś wyglądała Anna Mucha. Ciężko uwierzyć, że to ona

To miało pozostać tajemnicą! Ludzi kroili żywcem i wyjmowali narządy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →