Gessler załamała się gdy ujawnili, co zrobią z jej wnukiem

Magda Gessler – gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz MasterChef już niedługo zostanie babcią. O tej cudownej informacji niedawno publicznie na portalu społecznościowym Instagram postanowiła poinformować jej córka Lara Gessler.

Czytaj też: Nie żyje światowej sławy aktor. To wielki wstrząs

Nie ulega wątpliwości, że była to cudowna wiadomość dla Pani Magdy. Restauratorka już przed rokiem w jednym z wywiadów deklarowała, że bardzo chciałaby zostać babcią. Teraz jej marzenie zostanie zrealizowane. Dziś już również wiemy, gdzie po narodzinach zamieszka pierworodna wnuczka Pani Magdy.

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda show „Kuchenne Rewolucje” w stacji TVN. Restauratorka zyskała olbrzymią popularność wśród widzów komercyjnej stacji dzięki swojemu oryginalnemu sposobowi prowadzenia programu.

Magda Gessler zostanie babcią

Z kolei prywatnie celebrytka uchodzi za bardzo rodzinną. Wielokrotnie pokazywała, że bardzo kocha swoje dorosłe dzieci i to z ich wzajemnością. Na dodatek już teraz wiemy również, że rodzina Pani Magdy się powiększy. Niedługo na świat ma przyjść pierwszy wnuk gwiazdy TVN.

Najbardziej prawdopodobny scenariusz mówi, że wnuk Magdy Gessler swoje pierwsze miesiące po narodzinach spędzi w domu na Mazurach. To tam na pewien czas postanowiła zostać Lara Gessler i jej partner.

Lara wynajmuje domek na Mazurach, oboje z partnerem pracują zdalnie i postanowili, że także po porodzie tam się zaszyją. Chcą, by dziecko miało bliski kontakt z naturą. Epidemia tylko ich utwierdziła w przekonaniu, że to dobry pomysł

mówi znajomy restauratorki w rozmowie z Fakt24.

Informator wyznał także, że Magda Gessler nie ma zamiaru ingerować w sposób wychowania dziecka.

Zobacz również: Lawinowo rośnie liczba zakażeń. Te liczby mówią same za siebie

Magda jest zachwycona tym pomysłem. Obiecała sobie, że nie będzie się wtrącać w życie Lary i prawić jej kazań, jak postępować z dzieckiem. Na szczęście nie musi, bo wszystkie decyzje córki jej się podobają. Uważa, że na wsi Lara i maleństwo będą mieć spokój i to jest najważniejsze

opowiada nasz informator.

Magda Gessler - gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz Masterchef już niedługo zostanie babcią. Lara Gessler teraz zaskoczyła swoją mamę?
Magda Gessler – gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz Masterchef już niedługo zostanie babcią. Lara Gessler teraz zaskoczyła swoją mamę?/ screen YouTube

Źródło: Fakt24

Polecamy także:

Hołownia atakuje rząd i Jarosława Kaczyńskiego. Takich słów z jego ust nie spodziewał się nikt

Putin znowu atakuje Polskę! Chce nas ukarać

Rząd poda się do dymisji? Jest komentarz rzecznika

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →