Rozenek znowu to zrobiła! Lubi szokować ludzi

Małgorzata Rozenek Majdan kolejny raz wzbudza kontrowersje publikując swoje zdjęcie, na którym jest toples na portalu Instagram. Perfekcyjna pani domu (kiedyś na antenie TVN) przebywa obecnie, wraz z mężem i dziećmi, na wakacjach we Francji, Radosław Majdan był ostatnio ofiarą ataku w sieci związanego z ich wyjazdem.

Ostatnio Małgorzata Rozenek- Majdan nie oszczędza serc swoich fanów i prezentuje się, co chwile w niedwuznacznych sytuacjach. Dlatego, że zdjęcia publikuje w sieci, między innymi na swoim profilu na Instagramie. Nie tak dawno temu głośno było o tym, że prezenterka paraduje prawie nago publicznie, teraz Małgorzata Rozenek pokazała się toples na basenie.

CZYTAJ TEŻ: Ludzi zatkało gdy zobaczyli zdjęcie. To naprawdę Gąsiewska?

Zdjęcie, które zaprezentowała prowadząca kiedyś, popularny program o utrzymaniu czystości w domu, nadawany na antenie stacji telewizyjnej TVN, pod tytułem „Perfekcyjna pani domu”, ukazuje ją pływającą na materacu w basenie. Towarzyszy jej pies, którego rodzina Majdanów zabrała ze sobą na wakacje do Francji, buldog angielski George.

Małgorzata Rozenek pokazała się kolejny raz toples na Insta

Małgorzata Rozenek (Perfekcyjna pani domu, TVN) publikuje zdjęcie toples na Instagram. Radosław Majdan był ofiarą ataku w sieci związanego z ich wakacjami.
Fot.: Małgorzata Rozenek, screen/ Instagram

Trzeba przyznać, że mimo to iż może się wydawać to niestosowne i nie powinno się takich zdjęć publikować w publicznych mediach. Pani Małgorzata prezentuje się na nich oszałamiająco i nie dziwi fakt, że tylu użytkowników wyraża swój zachwyt nad jej figurą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda odsłoniła bardzo dużo. Ale ciało! (foto)

Ostatnio ofiarą hejtu w mediach społecznościowych został mąż Małgorzaty Rozenek, czyli Radosław Majdan. Po publikacji zdjęcia jego i syna Małgorzaty w basenie, został on oskarżony o niestosowność tej publikacji. Część fanów insynuowała, że nie myśli on w ogóle o uczuciach biologicznego ojca, czyli Jacka Rozenka publikując takie zdjęcia.

W obronę byłego piłkarza wzięło większość użytkowników Instagrama, twierdząc, że zarzuty takie są bezsensowne. A ojciec dziecka z pewnością cieszy się z dobrych relacji syna z ojczymem.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gessler podała przepis i ostrzegła Polaków! „Nie kupujcie tego”
Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”
Ewa Minge w szpitalu! Walczy z poważną chorobą
Zdrójkowski zostanie ojcem? Fani serialu Rodzinka.pl wstrzymali oddech
Doda ujawnia swoje IQ! Usiądźcie, będziecie w szoku

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →