Gwiazda odchodzi z TVP. Podała prawdziwy powód decyzji

Małgorzata Walczak, partnerka dziennikarza TVN, którym jest Filip Chajzer, odchodzi z TVP. Jest to pokłosie materiału „Wiadomości ” TVP na temat Kingi Rusin. W innej część reportażu został również poruszony wątek Filipa Chajzera. W takiej sytuacji Małgorzata Walczak podjęła decyzję, że jej przygoda z TVP dobiegła końca. Nie ulega wątpliwości, że materiał głównego wydania serwisu informacyjnego TVP wzbudził olbrzymią falę kontrowersji. Sama Kinga Rusin już zapowiedziała, że wobec TVP wystosuje pozew. Podobny ruch ma wykonać Piotr Zelt, którego wypowiedź została użyta w reportażu.

Małgorzata Walczak odchodzi z TVP

Małgorzata Walczak, partnerka dziennikarza TVN, którym jest Filip Chajzer,  odchodzi z TVP. Jest to pokłosie "Wiadomości " TVP na temat Kingi Rusin.
TVP/ screen YouTube

Małgorzata Walczak odchodzi z TVP. Jej decyzja to przede wszystkim reakcja na materiał „Wiadomości” TVP, gdzie zostały wyśmiane takie osoby z polskiego świata show biznesu, jak między innymi Kinga Rusin, Borys Szyc oraz partner Walczak, Filip Chajzer. Walczak w TVP pracowała od niedawna po prawie 3-letnim rozstaniu z telewizją publiczną. O swojej decyzji postanowiła poinformować za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziennikarka nie kryła swojego smutku z powodu powstania sytuacji.

Czytaj też: Prywatne zdjęcie Michała Szpaka krąży w sieci! Jest na nim z mężczyzną

„Czas znowu pożegnać się z TVP…podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci … W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów… Poznałam nowych reporterów info , których naprawę polubiłam.
Niestety to jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem, jest dla mnie nie do zaakceptowania
. – czytamy w oświadczeniu Małgorzaty Walczak.

Dziennikarka nie kryła, że w jej przypadku szalę goryczy została przechylona z powodu ponownego ataku TVP na jej życiowego partnera.

Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską…wybieram rodzinę i jej dobro” – napisała Małgorzata Walczak.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Marta Manowska w żałobie. Kolejna śmierć uczestnika programu

Rosjanie testują coś przerażającego – oficjalnie to zakazane!

Paweł Królikowski wszystko wyznał księdzu. Jego słowa wzruszają do łez

ZOBACZ TAKŻE:

PiS wprowadza nowy podatek? Minister finansów komentuje

Szyc ostro o TVP. Wystosował apel do pracowników stacji

Kinga Duda wyjeżdża z Polski! Wszystko z jednego powodu

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →