Małgorzata Socha jest w ciąży? Jedno zdjęcie zdradziło aktorkę.

Małgorzata Socha, którą znamy między innymi w serialu „na Wspólnej” wygląda jakby była w ciąży. Jaka jest jednak prawda? Czy Socha spodziewa się kolejnego dziecka? Małgorzata Socha oraz jej mąż (Z którym od lat tworzą szczęśliwy związek) byli widziani razem ostatnio na imprezie z okazji urodzin teatru, w którym występuje aktorka.

Małgorzata Socha spodziewa się kolejnego dziecka?

15 lutego odbyły się 10 urodziny Teatru 6 Piętro oraz premiera spektaklu „ART”. Na imprezie zjawiły się między innymi takie gwiazdy jak: Anja Rubik, Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Małgorzata Foremniak ,Borys Szyc z żoną, a także Barbara i Rafał Szatan. Pojawiła się także Małgorzata Socha, która znana jest chociażby z serialu „Na Wspólnej”, której towarzyszył mąż. Aktorka jest związana z Teatrem 6 Piętro już od kilku lat. Trzeba przyznać, że gwiazda TVN-u ma świetny gust. Jej stylizacje z imprez branżowych zawsze wzbudzają zachwyt. Do tego może poszczycić się niesamowitą urodą i idealną figurą, nad którą, jak wiadomo, cały czas pracuje. Jednak tym razem kreacja uwidoczniła zaokrąglony brzuszek gwiazdy. Czy jest w ciąży?

Socha wyglądała jakby była w ciąży

Małgorzata Socha, która gra w na Wspólnej wyglądała jakby była w ciąży i spodziewa się dziecka, aktorka ma udany związek, a na imprezie towarzyszył jej mąż.
Małgorzata Socha, screen/ Instagram

Małgorzata Socha pojawia się zazwyczaj na imprezach sama, ale tym razem towarzyszył jej mąż, z którym tworzą bardzo udany związek. Krzysztofa bardzo rzadko można zobaczyć na publicznych imprezach. Nie lubi on być w centrum uwagi i fleszy. Para wyglądała bardzo elegancko. Mąż Sochy miał klasyczny garnitur, a aktorka stylową czarną suknię. Swoją stylizację Małgosia Socha dopełniła subtelnym makijażem i rozpuszczonymi włosami, które nadały lekkości dosyć ciężkiej kreacji.

Czytaj też: Michał Wiśniewski ciężko chory. Lekarze stwierdzili najgorsze

Małgorzata Socha wyglądała jakby była w ciąży, ale okazało się, że jednak nie spodziewa się kolejnego dziecka. Suknia podkreśliła krągłości aktorki wokół brzucha stąd takie podejrzenia. Była wykonana z satyny, która podkreślała każdy szczegół sylwetki gwiazdy.

Źródło: pomponik.pl

Polecamy także:

Wojewódzki się wygadał – jest już nowa dziewczyna. To była kolegi

Elton John wybuchł płaczem na scenie! Przerwał koncert

Tragiczne wieści. Paweł Królikowski na krawędzi życia i śmierci

Przeczytaj również:

Anna z „Rolnik Szuka Żony” zniszczona w sieci – ogromny hejt

Fronczewskiemu runął świat. Niespodziewana, tragiczna śmierć

Monika Zamachowska ma nowe zajęcie. Nie zgadniesz co robi

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , , ,