Marta Manowska zdradza szczegóły The Voice Senior

Marta Manowska to prowadząca takich programów telewizyjnych TVP jak Rolnik szuka Żony,  Sanatorium Miłości oraz już wkrótce również The Voice Senior,  którego premiera ma się odbyć już za miesiąc 7 grudnia. Bez wątpienia nowa produkcja telewizyjna telewizji publicznej będzie czymś zupełnie nowym na polskim rynku medialnym. Warto bowiem podkreślić i zarazem zaznaczyć,  że jak do tej pory żadna telewizja na polskim rynku nie zdecydowała się na wyodrębnienie programu muzycznego dla osób nieco starszych. Czyżby szykował się kolejny hit telewizyjny?

Marta Manowska to prowadząca takich programów telewizyjnych TVP jak Rolnik szuka Żony,  Sanatorium Miłości oraz już wkrótce również The Voice Senior.
Marta Manowska/ screen YouTube

Czytaj też: Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys bardzo ciężko chory

Marta Manowska to dziennikarka telewizyjna,  która zasłynęła przede wszystkim z prowadzenia takich programów telewizyjnych jak Rolnik szuka Żony oraz Sanatorium Miłości. Do tego grona już niedługo ma dołączyć nowy program rozrywkowy,  którym ma być The Voice Senior. Gwiazda telewizji publicznej w mediach społecznościowych nie kryła swojej radości przy ogłoszeniu premiery jej najnowszego programu. Czyżby nowe show miało przebić popularność innych kultowych produkcji TVP?

Czytaj też: Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!

„Życie na planie. Trzeba kochać. Ja chyba kocham. Wczoraj do później nocy walczyliśmy na planie @thevoiceseniortvp Ale tyle historii, ile nasłuchałam się off THE rekord. A ile Wy usłyszycie już niebawem, to jeden bóg wie. Wiem jedno. Nasi bohaterowie to nie tylko talenty muzyczne. To kopalnia anegdot, wspomnień, energii i dobrego humoru”, napisała na portalu Instagram Marta Manowska, która nie kryła swojego zachwytu z powodu możliwości pracy nad nowym show.

Kim jest Marta Manowska?

Marta Manowska to wchodząca gwiazda TVP. Dziennikarka od wiosny 2013 do jesieni 2014 pracowała przy programie TVN Ugotowani, przeprowadzając castingi do reality show. Wcześniej współpracowała m.in. przy programach Lubię to! i Bitwa na głosy. Od września 2014 prowadzi reality show TVP pt. Rolnik szuka żony. Od 2019 jest prowadzącą programu TVP1 Sanatorium miłości. Z kolei już od 7 grudnia bieżącego roku ma poprowadzić nowy program TVP  – The Voice Senior.

POLECAMY TAKŻE:

Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków
Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę
Szok w MasterChef. „TO” Gessler dostała do spróbowania
Masakra! Tego widzowie „Rolnik szuka żony” się nie spodziewali
Justyna Żyła publicznie zmieszana z błotem za to zdjęcie! Nie wytrzymała

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →