Ujawniła prawdę o chorobie Margaret! Przerwała milczenie

Choroba Margaret jest gorącym tematem na portalu społecznościowym Instagram, wielu uważa, że artystka ma depresję, jej przyjaciółka wyznała całą prawdę, chodzi między innymi o jej związek.

Czytaj też: Ciężarna Rozenek dodała film i wywołała skandal. Nie darowali jej

Pod koniec zeszłego roku media obiegła szokująca informacja. Margaret postanowiła zawiesić swoją karierę i zniknęła na kilka miesięcy z życia publicznego. Wielu fanów zastanawiało się, czy nie miało to związku z tym, że wokalistka zmaga się z poważną chorobą.

Niedawno Margaret postanowiła wrócić i zaczęła być coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Niestety jej wygląd na fotografiach, które publikowała, spowodował, że użytkownicy jeszcze bardziej zaczęli się o nią martwić. Na zdjęciach gwiazda wyglądała po prostu źle.

Margaret i jej choroba, przyjaciółka wyznała prawdę

Wielu ludzi wysnuło przypuszczenia, że Margaret cierpi na ciężką depresję, a także nie radzi sobie z chorobą. Część twierdzi, że podłożem może być to, że pogorszyły się jej relacje ze świeżo poślubionym mężem, raperem Kacezetem.

Zobacz również: Skrzynecka zaatakowana przez internatów. Poszło o NFZ

Te informacje postanowiła skomentować jedna z przyjaciółek wokalistyki. Utrzymuje ona, że z Margaret jest wszystko w porządku, jest szczęśliwa w związku i zadowolona z rozwoju kariery. Miejmy nadzieję, że jest to prawda.

„Ona jest teraz bardzo szczęśliwa. Wreszcie robi muzykę, którą chce. Pracuje, z kim chce, nie musi się stroić i jest zakochana. Bardziej się wyluzowała. Tez się martwiłam, ale serio z nią wszystko jak najbardziej ok! Wiem, że tak to wygląda, ale tak nie jest. Z tego, co wiem, on ją bardzo wspiera, a muzycznie to dopiero prolog”

– wyznała przyjaciółka Margaret.

Choroba Margaret jest gorącym tematem na portalu Instagram, wielu uważa że ma depresję, jej przyjaciółka wyznała prawdę, chodzi o jej związek.
Choroba Margaret jest gorącym tematem na portalu Instagram, wielu uważa że ma depresję, jej przyjaciółka wyznała prawdę, chodzi o jej związek. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Ceny paliwa za PO i PiS. Za kogo rządów było drożej?

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

Nie żyje ksiądz który oddał innemu choremu swój respirator

To może Cie również zainteresować:

Wielka Brytania użyła drastycznych środków koronawirusem

Koszmarne doniesienia z Włoch. Całkowita utrata kontroli

Niesamowita historia Pitbulla. Ciężko powstrzymać łzy

, , ,