Margaret szczerze o swojej wierze. Będziecie w szoku, co sądzi o kościele!

Margaret i jej wiara – gwiazda The Voice of Poland i TVP dała do zrozumienia w jednym z niedawnych wywiadów, że wiara nie jest już dla niej tak istotna jak kiedyś. Niegdyś Kościół Katolicki był dla artystki dosyć ważnym miejscem. Aktualnie w tej materii wiele się zmieniło. Artystka całkowicie zmieniła swoje podejście do kwestii wyznaniowych. Dziś przyznaję, że bardzo ważną osobą w jej życiu jest jej partner, który ma bardzo duży wpływ na jej najnowsze utwory. Mimo wszystko Margaret podkreśla, że nie ma zamiaru w najbliższym czasie zakładać rodziny oraz posiadać dzieci. W jaki sposób piosenkarka uzasadnia swoje stanowisko?

Czytaj też: Szok! Oliwia Bieniuk wygląda już zupełnie jak jej matka!

Gwiazda przede wszystkim TVP i The Voice of Poland – Margaret, udzieliła bardzo mocnego wywiadu, w którym odniosła się do kwestii swojej wiary. Niegdyś piosenkarka bardzo często uczęszczała do kościoła. Niestety ta tendencja w pewnym momencie uległa radykalnej zmianie. Artystka coraz bardziej zmieniała swój światopogląd, który stał w sprzeczności z naukami kościelnymi. Najbardziej bulwersujące dla gwiazdy był przede wszystkim fakt, iż w kk masturbacja jest bardzo poważnie sankcjonowana. To jeden z tych elementów, który zaważył o jej decyzji w temacie odejścia z kościoła.

Margaret i jej wiara. Kościół Katolicki nie jest już jej autorytetem?

Czytaj też: Julia Wieniawa rozpala wyobraźnię! Lepiej usiądźcie, robi się gorąco!

  • Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane. Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji – powiedziała w „Playboyu”.
Margaret i jej wiara - gwiazda The Voice of Poland i TVP dała do zrozumienia w wywiadzie, że Kościół Katolicki jest dla niej...
Margaret/ screen YouTube
  • W Polsce przede wszystkim dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką. Tworzenie sztuki sprawia, że przez długi czas trochę unosisz się nad ziemią. Lubię ten stan. Trochę jakbym była w ciąży. Lecz dla dziecka jednak trzeba umieć się uziemić. Nie wiem, czy ja to potrafię. Teraz nie jestem w stanie oddać całej swojej uwagi dziecku, po prostu nie chcę. Mam tyle planów, marzeń – zdradza w „Playboyu”.

POLECAMY TAKŻE:

Ewa Farna olewa Polaków?! Ludzie wściekli!
Polska we łzach. Woźniak Starak po raz pierwszy powiedziała to po śmierci męża
Straszne chamstwo w „Big Brother”! Fani wściekli, TVN7 milczy.
Gessler zatkało! „To najlepsze co jadłam!” Kuchenne Rewolucje nie będą potrzebne?
Wieniawa dała popis narcyzmu? „W Polsce nie ma drugiej takiej jak ja”
Ewa Farna olewa Polaków?! Ludzie wściekli!

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →