Odgryzł policjantowi palec: Wyciekło nagranie z zatrzymania!

Pijany, a także najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających 29- letni kierowca odgryzł podczas zatrzymania policjantowi palec, poniżej przedstawiamy wideo z zatrzymania pirata drogowego. Film z zatrzymania szybko pojawił się w sieci, takie zdarzenia pokazują, że Grupa Speed Poznań jest jak najbardziej potrzebna.

Do zdarzenia doszło w tę sobotę rano kiedy, 29-letni kierowca Opla Corsy nie zatrzymał się do rutynowej kontroli, policjanci z Grupy Speed Poznań podjęli pościg. Jak się okazało mężczyzna miał 0,8 promila w wydychanym powietrzu, ale policjanci podejrzewali, że może się on znajdować także pod wpływem mocnych środków odurzających. Dlatego zdecydowano się przewieźć go na oddział toksykologii do Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Podczas zatrzymania pobudzony pirat drogowy odgryzł kawałek palca policjantowi.

Pijany kierowca odgryzł policjantowi palec, wideo poniżej

„Jest to bardzo prawdopodobne. Nie chcemy utrudniać działań policji. Mężczyzna jest w stanie stabilnym, musi po prostu metabolizować podane leki”

– stwierdził rzecznik Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu lek. med. Eryk Matuszkiewicz.

„Z uwagi na bardzo silne pobudzenie psycho-ruchowe wymagał on podania dużej ilości leków uspokajających i nasennych. W tej chwili zatrzymaliśmy ich podawanie (…) W godzinach popołudniowych lub wieczornych będzie mógł być wypisany i przekazany do dyspozycji policji”

– dodał następnie rzecznik.

Film z zatrzymania

Zatrzymanie z bronią w ręku po policyjnym pościgu ulicami Poznania!

Czytaj też: Koronawirus: Włochy odcinane od świata! Austria podjęła ważną decyzję

W szpitalu stwierdzono, że sprawca mógł znajdować się pod wpływem silnych środków psychoaktywnych. Na to wskazywało jego zachowanie. Zespół prasowy wielkopolskiej policji podał, że stan policjanta, któremu pirat drogowy odgryzł kawałek palca, jest stabilny i opuścił on już szpital.

Film z zatrzymania: kierowca odgryzł policjantowi palec, wideo z zatrzymania pirata drogowego, to pokazuje, że Grupa Speed Poznań jest potrzebna.
Pościg, Grupa Speed Poznań, screen/ YouTube

źródło: Interia

Polecamy też:

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To dlatego Liszowska musiała wziąć rozwód! Sensacyjny powód

Zdrójkowski zalał się łzami na wizji! Szokujący powód

Przeczytaj także:

Niesamowite! Zobacz co zrobiła żona Stocha. Skoczka zamurowało

Polacy ją pokochali, a teraz umiera na raka. Tragiczne wieści

Wałęsa pijany czy niespełna rozumu? Dziennikarz był w szoku po jego słowach

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →