Polityk PiS skatowana na śmierć! Makabryczne szczegóły w sprawie

Wstrząsająca informacja, Barbara Kaczmarek, wójt gminy Zgierz nie żyje, została zamordowana, jej śmierć wstrząsnęła opinią publiczną w kraju, potencjalnym sprawcą najprawdopodobniej jest jej syn. Zatrzymano go już i przedstawiono mu zarzuty.

W nocy z piątku na sobotę około 3 w nocy Barbara Kaczmarek, wójt gminy Zgierz trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami głowy, pogotowie wezwał jej syn, który twierdził, że zastał matkę w takim stanie w jej łóżku. Jak się później okazało Barbara Kaczmarek zmarła z powodu odniesionych obrażeń, lekarze nie byli w stanie jej pomóc, jej śmierć wstrząsnęła całym krajem.

W momencie zajścia w mieszkaniu, z wójt gminy Zgierz, znajdował się tylko starszy z synów, 34- letni mężczyzna. Zatrzymano go już i postawiono zarzuty, po przesłuchaniu, nadal nie przyznaje się do winy.

Barbara Kaczmarek, wójt Gminy Zgierz, nie żyje

„Biegły z zakresu medycyny sądowej nie pozostawił wątpliwości, że powstałe obrażania nie mogły być spowodowane przez samą pokrzywdzoną, lecz są konsekwencją pobicia. Uraz jest skutkiem przestępstwa. W związku z tą sprawą zatrzymano 34-letniego syna kobiety, który w niedzielę usłyszał zarzuty”

– stwierdził rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Ta śmierć wstrząsnęła Polską, Barbara Kaczmarek wójt gminy Zgierz nie żyje, została zamordowana, prawdopodobnym sprawcą jest jej syn
Gmina Zgierz, screen/ Facebook

Dodał także, że w mieszkaniu odnaleziono liczne ślady krwi, wszystkie zebrane materiały nie pozostawiają złudzeń, że mowa tu o morderstwie. 34- letniemu synowi zmarłej, grozi do 15 lat więzienia. Jednak jak podają media, po sekcji zwłok może dojść do zmiany stawianych zarzutów.

Czytaj też: Odgryzł policjantowi palec: Wyciekło nagranie z zatrzymania!

Barbara Kaczmarek, wójt gminy Zgierz, nie żyje, została zamordowana, a jej śmierć wstrząsnęła opinią publiczną. Była pierwszą kobietą na tym stanowisku w gminie, swój urząd objęła w 2014 roku.

źródło: wp

Polecamy także:

Koronawirus: Włochy odcinane od świata! Austria podjęła ważną decyzję

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To dlatego Liszowska musiała wziąć rozwód! Sensacyjny powód

Zdrójkowski zalał się łzami na wizji! Szokujący powód

Niesamowite! Zobacz co zrobiła żona Stocha. Skoczka zamurowało

Polacy ją pokochali, a teraz umiera na raka. Tragiczne wieści

loading...

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →