Wielka wpadka w TVP na żywo! „Dostałam takie polecenie”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ida Nowakowska to prowadząca program śniadaniowy, nadawany na żywo w TVP, pod tytułem „Pytanie na Śniadanie„, wpadka jaką zaliczyła ostatnio podczas kręcenia kolejnego odcinka obiegła media w tempie ekspresowym. Teraz gwiazda telewizji publicznej tłumaczy się z całego zajścia.

Wpadka w programie na żywo to nic niezwykłego, tyle jest przecież niewiadomych, a nie ma możliwości nagrania danej sytuacji jeszcze raz, tym razem taka sytuacja miała miejsce w programie śniadaniowym TVP „Pytanie na Śniadanie”, gdzie nowa prowadząca Ida Nowakowska została wprowadzona w błąd przez produkcję.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Takie rzeczy się zdarzają, to zupełnie nie moja wina, dostałam polecenie na tak zwane 'ucho'”

– tak tłumaczy się z zaistniałej sytuacji Ida Nowakowska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadka w programie śniadaniowym TVP, prowadząca Ida Nowakowska tłumaczy się w mediach

Jak tłumaczy się redaktorka informacje zawarte w programie przygotowuje cały sztab ludzi i któremuś z nich przytrafił się błąd. Przypomnijmy, że chodzi tu o pomyłkę przy cytowaniu wypowiedzi gości zaproszonych do programu.

„To zupełnie nie moja wina. Takie rzeczy się zdarzają. Program jest przygotowywany przez cały zestaw redaktorów. Nie chcę zwalać winy na nikogo, bo jestem im wdzięczna, że zajmują się tym wszystkim”

– wyjaśnia dalej gwiazda TVP.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Ida Nowakowska to prowadząca program śniadaniowy, nadawany na żywo w TVP, pod tytułem "Pytanie na Śniadanie", wpadka jaką zaliczyła była ogromna.
Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki, screen/ Instagram

„Jak się przygotowujemy do programu, to dostajemy scenariusz oraz dokumentację, czytamy je i zapoznajemy się z każdym tematem. I w tej sytuacji dziennikarze, którzy dla nas pracują, wynaleźli taki wpis na blogu”

– zdradza tajemnice produkcji prowadząca PnŚ.

Okazało się jednak, że wpis z bloga nie należał do osoby, której Ida Nowakowska go przypisała, tylko do drugiego gościa programu.

Czytaj też: Polityk PiS skatowana na śmierć! Makabryczne szczegóły w sprawie

„Cóż mogę powiedzieć? Tylko przeprosić. Akurat wpis był dotyczący tego zagadnienia, o którym rozmawialiśmy, więc nie było to jakieś wielkie faus pax, takie rzeczy się zdarzają. Trudno mi się do tego wręcz odnosić, bo to było coś tak małego…”

– przeprasza Ida Nowakowska, bagatelizując trochę wpadkę, która była jej udziałem.

Trzeba przyznać, że nowa prowadząca program „Pytanie na Śniadanie” z całej sytuacji wyszła z klasą, dlatego należy jej pogratulować takich umiejętności. Mimo małych potknięć potrafiła wyjść z opresji, a my spokojnie możemy czekać na jej kolejne występy w PnŚ, na pewno będzie ciekawie.

źródło: Interia

Polecamy także:

Odgryzł policjantowi palec: Wyciekło nagranie z zatrzymania!

Koronawirus: Włochy odcinane od świata! Austria podjęła ważną decyzję

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To dlatego Liszowska musiała wziąć rozwód! Sensacyjny powód

Zdrójkowski zalał się łzami na wizji! Szokujący powód

Niesamowite! Zobacz co zrobiła żona Stocha. Skoczka zamurowało

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →