Sensacyjny wpis na Insta! Czy właśnie Anna Mucha potwierdziła rozstanie?

Udostępnij:

Anna Mucha, gwiazda serialu „M jak miłość” i jej partner, Marcel Sora są ostatnio obiektem plotek, bowiem media twierdzą, że ich związek się skończył, i że mają za sobą rozstanie. Choć żadna ze stron oficjalnie nie zareagowała na te pogłoski, Anna Mucha dodała ostatnio na Insta wpis, który można odczytywać jako jej reakcję.

Życie uczuciowe gwiazdy serialu „M jak miłość” nie schodzi z czołówek, bowiem Anna Mucha jest zdecydowanie w czołówce polskich celebrytek, a fani pasjonują się wszystkim, co się z nią wiąże. Jakiś czas temu pojawiła się plotka, że Anna Mucha i Marcel Sora, którzy do tej pory tworzyli związek, przeszli rozstanie i nie są już razem, bo jego widziano ostatnio na imprezie z inną kobietą, a ją fani najchętniej znów zobaczyliby u boku Kuby Wojewódzkiego.

Sami zainteresowani ani nie potwierdzają, ani nie zaprzeczają plotkom, ale ich milczenie zdaje się mówić więcej niż tysiąc słów. A przynajmniej tak sądzą fani, którzy na podstawie najdrobniejszych poszlak starają się dociec prawdy.

Czy Anna Mucha właśnie potwierdziła rozstanie?

Anna Mucha i Marcel Sora tworzą związek, ostatnio jednak coraz częściej komentuje się ich rozstanie- zobacz co na Insta dodała aktorka z "M jak Miłość"
fot.: Anna Mucha, screen. Instagram

Tak było ostatnio, gdy Anna Mucha wrzuciła na Insta wpis, w którym widać ją, jak czyta książkę „No właśnie, miłość”, a pod zdjęciem dodała kilka słów, które niektórzy odczytali, jako komentarz do newsów wieszczących jej rozstanie.

Czytaj też: Wielka wpadka w TVP na żywo! „Dostałam takie polecenie”

„Zaraz już wszystko będę wiedziała o miłości! I dlaczego kochamy”

napisała gwiazda, a fani w komentarzach zalali ją komplementami, twierdząc, że rozstanie jej służy, bo najwyraźniej wpis Muchy odebrali, jako potwierdzenie plotki. Czy słusznie – sami oceńcie.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Polityk PiS skatowana na śmierć! Makabryczne szczegóły w sprawie

Odgryzł policjantowi palec: Wyciekło nagranie z zatrzymania!

Koronawirus: Włochy odcinane od świata! Austria podjęła ważną decyzję

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To dlatego Liszowska musiała wziąć rozwód! Sensacyjny powód

Zdrójkowski zalał się łzami na wizji! Szokujący powód

loading...

, , , ,