Manowska wygryzła Kurdej Szatan z TVP? Ujawnia prawdę

Udostępnij:

Marta Manowska to gwiazda i prowadząca TVP oraz programu Rolnik szuka Żony oraz Sanatorium Miłości. Bez wątpienia decyzja dziennikarki o przyjęciu propozycji  prowadzenia Rolnik szuka Żony była dla rozwoju Manowskiej strzałem w dziesiątkę. Dziś Marta prowadzi coraz więcej programów autorstwa telewizji publicznej. Jakie w tej sytuacji są jej plany na najbliższą przyszłość? Czy prezenterka postanowi pozostać w TVP?

Czytaj też: Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

Marta Manowska to dziennikarka TVP,,która od wiosny 2013 do jesieni 2014 pracowała przy programie TVN Ugotowani, przeprowadzając castingi do reality show. Wcześniej współpracowała m.in. przy programach Lubię to! i Bitwa na głosy.

Od września 2014 prowadzi polską edycję reality show TVP 1 Rolnik szuka żony. Od 2019 jest również prowadzącą programu TVP1 „Sanatorium miłości”. Bez wątpienia przez ostatnie pięć lat zasłużyła na miano gwiazdy TVP.

Marta Manowska to gwiazda i prowadząca TVP oraz programu Rolnik szuka Żony oraz Sanatorium Miłości. Czy gwiazda pozostanie w TVP?
Marta Manowska / screen YouTube

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

Marta Manowska to gwiazda i prowadząca TVP oraz programu Rolnik szuka Żony oraz Sanatorium Miłości. Manowska w popularnym programie TVP występuje od 2014. Po sukcesie programu dziennikarka otrzymała propozycję poprowadzenia nowego reality show TVP – Sanatorium Miłości. Przez pewien czas po mediach chodziła plotka mówiąca,  że Manowska po odejściu z TVP Barbary Kurdej Szatan, może przejąć po niej wszystkie programy rozrywkowe. Tak się jednak nie stało, a Marta jest wciąż prowadzącą dwóch programów rozrywkowych. Jak w takiej sytuacji widzi swoją dalszą przyszłość w telewizji publicznej?

Ja chciałabym być w TVP całe życie, bo jest mi tutaj dobrze i programy, które prowadzę, to są takie programy, jakie chciałabym prowadzić. – powiedziała w rozmowie z mediami Marta Manowska.

A wy jak uważacie,  czy Marta Manowska otrzymała jeszcze kiedyś propozycję poprowadzenia innych programów telewizji publicznej?

POLECAMY TAKŻE:

Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?!
Doda pokazała to Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!
Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!
Kontrowersje w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →