Sekret Manowskiej ujawniony! Nie uwierzysz co robi przed nagraniem

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marta Manowska to prowadząca takich programów telewizyjnych jak „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium Miłości” oraz „The Voice Senior” w TVP. Marta Manowska nie ukrywa również, że wiara jest dla niej bardzo ważna. Niedawno prezenterka po bardzo intensywnym okresie w pracy postanowiła wyjechać i odpocząć. Miejscem, które odwiedziła była Azja. Wczasy na największym kontynencie świata niestety do końca nie będzie mogła zaliczyć do udanych. Podczas wakacji popularnej prezenterki w Chinach doszło do rozwoju i epidemii koronawirusa.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał
  2. Fani wstrzymali oddech! Anna Mucha bierze ślub? Zdjęcie mówi wszystko
  3. Białoruś odtajniła dokumenty. Na jaw wyszła cała prawda o Putinie

Marta Manowska i jej wiara

Marta Manowska to prowadząca takich programów telewizyjnych jak „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium Miłości” oraz „The Voice Senior” w TVP. W ostatnim czasie prezenterka przeżyła olbrzymi rozwój swojej kariery. Otrzymała propozycję poprowadzenia kilku nowych programów, co dodatkowo wpłynęło na rozwój jej popularności. Mimo wszystko Marta Manowska w jednym z wywiadów wyznała, że przed każdą podróżą, jazdą samochodem lub wyjściem do pracy wykonuję pewną czynność. Marta Manowska wykonuje zawsze znak krzyża.

Czytaj też: Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Wchodząc na nagranie czy konferencję, którą prowadzę, żegnam się. Robię to przed każdą podróżą samochodem. To mi pomaga, dodaje otuchy. Prosta jest ta moja wiara, mam do niej wiele uwag, zarzutów, ale On dobrze wie, co tam w środku we mnie siedzi. Będę o to bardziej dbać, bo trochę sobie odpuściłam. Jeżeli mam czas na wszystko inne, to chcę mieć go również na tę niezwykłą relację”

– zdradziła 35-letnia prezenterka.

Kim jest Marta Manowska?

Marta Manowska była dziennikarką Programu III Polskiego Radia oraz redaktorką „Dziennika Zachodniego”. Ma na swoim koncie między innymi organizacje kampanii wyborczej w Jarocinie. Wystąpiła także
w reklamie promującej województwo lubelskie. Pracowała w redakcji programów rozrywkowych w agencji reklamowej. Pracuje również w teatrze, ma za sobą role epizodyczne w serialach (np. Hotel 52) i teledyskach (klip do piosenki „Ocaleni” Moniki Kuszyńskiej).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Fani wstrzymali oddech: właśnie ujawniono prawdziwy stan Królikowskiego

Marta Manowska to prowadząca takich programów telewizyjnych jak Rolnik szuka żony, Sanatorium Miłość oraz The Voice Senior w TVP.  Marta Manowska i wiara...
Marta Manowska/ screen YouTube

Tagi: Marta Manowska wiara, TVP

POLECAMY:

Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Epidemia Koronawirusa: Pierwsze ofiary śmiertelne poza Chinami

Cała prawda! Doda wyznała wszystko – co z tym zrobi Sablewska?

Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

Orbán powiedział ostro co myśli o działaniach Unii. Mogą być kłopoty

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →