Tragedia u Martyniuków. To co się stało to koszmar

Ostatnio problemy go nie omijają, kolejna tragedia w rodzinie – młody Martyniuk przebywa w areszcie, syn gwiazdy ma poważne problemy z prawem.

Czytaj też: Viki Gabor chciała popełnić samobójstwo?! Szokujące odkrycie

Daniel Martyniuk jest co pewien czas bohaterem kolejnych afer i wpadek. Kilka tygodni temu pisaliśmy, że syn króla Disco Polo postanowił nie przestrzegać obowiązkowej kwarantanny nałożonej na po powrocie z zagranicy.

Chodził też po ulicy bez maseczki i rękawiczek jednorazowych. To wszystko spowodowało, że kolejny raz ma problemy z prawem. Daniel Martyniuk ma sądowy zakaż prowadzenia samochodu, jednak ostatnio policja zatrzymała go podczas takowej czynności, dlatego syn Martyniuka trafił do aresztu.

Tragedia, młody Martyniuk znowu ma problemy z prawem

Jak twierdzi w rozmowie z jednym z portali plotkarskich osoba blisko związana z rodziną Martyniuków, najtrudniej aresztowanie Daniela znosi jego mama, Danuta.

„Daniel, mimo że od dawna z nimi nie mieszkał, to wpadał do rodziców nawet kilka razy w tygodniu. Czasem też zostawał na noc, bo w rodzinnym domu w Grabówce wciąż ma swój pokój. Nieobecność syna źle wpływa na matkę”

A jak sam Daniel Martyniuk znosi zamknięcie w celi? Podobno nienajlepiej.

„On kocha wolność i ma słabą psychikę, a zamknięcie na pewno go tylko dołuje”

– dodaje anonimowy informator.

Zobacz również: Nie żyje legenda polskiego sportu! Odszedł za wcześnie

Mimo prób rodziny sąd odmówił zwolnienia Daniela z więzienia za kaucją. Jak stwierdził koordynator biura prasowego Sądu Rejonowego w Białymstoku, mogą zaistnieć w tej sprawie próby matactwa.

„W ocenie sądu istnieje uzasadniona obawa podejmowania przez podejrzanego działań zmierzających do uniknięcia odpowiedzialności karnej i podejmowania działań utrudniających postępowanie”

Ostatnio problemy go nie omijają, kolejna tragedia w rodzinie - młody Martyniuk przebywa w areszcie, syn gwiazdy ma poważne problemy z prawem.
Ostatnio problemy go nie omijają, kolejna tragedia w rodzinie – młody Martyniuk przebywa w areszcie, syn gwiazdy ma poważne problemy z prawem. Screen/ YouTube

Źródło: Wp

Polecamy także:

Szokujące doniesienia o Kim Dzong Unie! Same kłamstwa?

Duża ilość zachorowań, koleje zgony. Resort podał nowe dane

Fronczewski w ciężkiej sytuacji. Po operacji wyszły komplikacje

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →