Mąż Skrzyneckiej w szpitalu! Jest przerażona

Mąż Skrzyneckiej znalazł się w szpitalu: aktorka Katarzyna Skrzynecka na portalu społecznościowym Instagram opublikowała post, w którym informuje jak szpital potraktował jej męża, wszystko przez koronawirus.

Czytaj też: Ciężarna Rozenek dodała film i wywołała skandal. Nie darowali jej

Katarzyna Skrzynecka to znana polska aktorka, którą zna chyba każdy. Gwiazda jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdyż uwielbia mieć bezpośredni kontakt ze swoimi fanami.

Ostatnio na portalu społecznościowym Instagram Kasia podzieliła się relacją sprzed szpitala. Jej mąż trafił tam, gdyż odczuwał nieznośnie mocny ból brzucha. Aktorka wypowiedziała się z wdzięcznością o personelu szpitala, w którym mimo panującej epidemii koronawirusa, przyjęto jej męża szybko i profesjonalnie.

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej znalazł się w szpitalu

„DZIĘKUJĘ KLINICE CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA w Warszawie 💙 za natychmiastową reakcję i pomoc Slużb Medycznych w nagłym przypadku innym niż covid 💙 Pani Doktor na Izbie Przyjęć i Paniom Pielęgniarkom 💙 Ta Klinika również nie pracuje teraz w zwyczajnym systemie. Jednak zajęto się tu Marcinem natychmiast.”

– wyznała z wdzięcznością aktorka.

Zobacz również: Ceny paliwa za PO i PiS. Za kogo rządów było drożej?

Dodała także, że jest wprost zauroczona pracownikami izby przyjęć i lekarką, która zajęła się jej mężem. Ten już jest po badaniach i USG, leży na oddziale podpięty pod kroplówkę.

Katarzyna Skrzynecka i kulturysta Marcin Łopucki pobrali się już 9 lat temu i jak dotąd są wzorem do naśladowania jeżeli chodzi o szczęśliwe życie w związku. Są jednym z wyjątków udanych małżeństw w show-biznesie. Panu Marcinowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Mąż Skrzyneckiej znalazł się w szpitalu, Katarzyna Skrzynecka na Instagram napisała post o tym jak szpital potraktował jej męża, wszystko przez koronawirus.
Mąż Skrzyneckiej znalazł się w szpitalu, Katarzyna Skrzynecka na Instagram napisała post o tym jak szpital potraktował jej męża, wszystko przez koronawirus. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Gąsiewska wystąpiła nago w nowym filmie. Odważne sceny

Niesamowita historia Pitbulla. Ciężko powstrzymać łzy

Koszmarne doniesienia z Włoch. Całkowita utrata kontroli

To może Cię również zainteresować:

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

Nie żyje ksiądz który oddał innemu choremu swój respirator

Wielka Brytania użyła drastycznych środków koronawirusem

loading...

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →