Michał Szpak rozwalił system tą piosenką! Zwala z nóg

Michał Szpak wziął udział w wydarzeniu „Wszystko będzie dobrze”, które zorganizowała telewizja Polsat i dał koncert, zaśpiewał piosenkę „Dziwny jest ten świat” (oryginał: Czesław Niemen) i powalił wszystkich na kolana.

Czytaj też: Koronawirus niebezpiecznie mutuje. Porażające odkrycie

W powodu światowej epidemii koronawirusa w Polsce wprowadzono wiele obostrzeń, także ścisłą kwarantannę. W związku z tym wiele osób było zmuszone spędzać święta wielkanocne z dala od rodziny, niejednokrotnie w samotności.

Dlatego telewizja Polsat wyszła z pomysłem zorganizowana domowego koncertu, „Wszystko będzie dobrze”, na który zdecydowały się takie gwiazdy jak: Golec uOrkiestra, Michał Szpak, Igor Herbut, Paweł Domagała, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Enej, Pectus, Adam Nowak z zespołu Raz, Dwa, Trzy, a także Sebastian Riedel.

Michał Szpak zaśpiewał Dziwny jest ten świat Niemena

„Dzisiaj nie spotkamy się ze swoimi najbliższymi. Rodzice nie zobaczą swoich dzieci. Dziadkowie nie zobaczą swoich wnucząt, a nasza córka Róża bardzo czekała na to spotkanie”

– tymi słowami rozpoczęła koncert Paulina Sykut-Jeżyna.

Jednym z pierwszych artystów, który wystąpił był Michał Szpak, mianowicie zdecydował się zaśpiewać akustyczną wersję wiekopomnego utworu Czesława Niemena, Dziwny jest ten świat. Artysta po prostu oszołomił wszystkich swoją interpretacją. Nagranie z jego występu znajdziecie poniżej.

„To najdziwniejsze Święta, jakie miałem okazję przeżyć”

– przyznał po wykonaniu piosenki Niemena Michał Szpak.

Zobacz również: Tomasz Kammel stracił pracę w TVP. Nie uwierzysz czym się zajął

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła wystąpić w duecie razem z mężem i tak komentowała otaczającą nas rzeczywistość, zaraz po zakończonym utworze.

„Nie załamujmy się. Starajmy się poszukać pozytywów. My cieszymy się z tego, że możemy poświęcić ten czas naszej córce”

– stwierdziła Basia, która wykonała razem z mężem piosenkę Zbigniewa Wodeckiego, a także Zdzisławy Sośnickiej pod tytułem Z tobą chcę oglądać świat.

Michał Szpak wziął udział w wydarzeniu "Wszystko będzie dobrze" i dał koncert, zaśpiewał piosenkę "Dziwny jest ten świat" (Niemen) i powalił na kolana
Michał Szpak wziął udział w wydarzeniu „Wszystko będzie dobrze” i dał koncert, zaśpiewał piosenkę „Dziwny jest ten świat” (Niemen) i powalił na kolana. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Marta Manowska zdobyła się na wyznanie. Długo ukrywany sekret

Nowe dane Ministerstwa! Kolejne zgony i zachorowania

Skandal po materiale TVP! Festiwal nienawiści i kłamstwa

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →