Doda zdobyła się na wzruszające wyznanie. Wyciska z oczu łzy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda (Dorota Rabczewska) i jej mama Wanda Rabczewska udzieliły wywiadu na temat swoich relacji, to wyznanie wyciska łzy z oczu.

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler zdobyła się na bolesne wyznanie. Okropne

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda (Dorota Rabczewska) i jej mama Wanda Rabczewska udzieliły niedawno szczerego wywiadu na temat swoich relacji. Okazuje się, że była gwiazda zespołu Virgin bardzo mocno jest związana emocjonalnie ze swoją mamą. Piosenkarka uważa swoją mamę za najlepszą przyjaciółkę.

Nie zdradza jej jednak zbyt często swoich problemów, ponieważ chciałaby, aby Pani Wanda miała całkowicie spokojną starość. Z kolei mama Dody zdradziła jaka w dzieciństwie była Dorota. Czy jako nastolatka sprawiała kłopoty rodzicom, a może wręcz przeciwnie?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Kochały go miliony Polaków! Po tragicznej śmierci, nie miał go nawet kto pochować

Z wywiadu jakiego udzieliły doda i jej mama wynika jasno, że obie Panie mają ze sobą bardzo dobre relację. Doda podkreśliła, że uważa swoją mamę za najlepszą przyjaciółkę.

Z kolei Pani Wanda przyznała, że raczej nie zwraca uwagi na kontrowersje wokół córki. Na dodatek wyznała, że Doda jako nastolatka nie sprawiała praktycznie żadnych problemów rodzicom. Po tych słowach Dorota stwierdziła, że po prostu nie przeżywała okresu buntu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda zdobyła się na szczere wyznanie, mama musi być dumna

Czy Doda zdradza mamie sekrety?

Kiedyś tak było. Jednak teraz, kiedy już jest starsza, to tego nie robię, bo wiem, że nie poradziłaby sobie z tym wszystkim psychicznie. Szkoda mi jej nerwów. Chciałabym, żeby miała fajną, spokojną, radosną starość. Problemy młodych niech zostaną przy młodych. Tym bardziej że jej życie bardzo się różni od mojego. Tu, w stolicy, jest prawo dżungli, wygrywa silniejszy. Ludzie podkładają sobie kłody pod nogi, niszczą się nawzajem, intryga goni intrygę. Show-biznes jest okrutny, nie ma żadnej etyki i daleko mu do moich zasad. Na szczęście ja już wiem, jak się poruszać w tym środowisku.

– mówi Dorota Rabczewska.

Czy Wanda Rabczewska zwraca jeszcze uwagę swojej córce na jej postępowanie?

Dorotka ma silną osobowość, więc zwykle, jak mam inne zdanie, to ona mi wszystko tak wytłumaczy, że w końcu przyznaję jej rację. Ma duży dar przekonywania (śmiech). Ale kiedy była nastolatką, zdarzało mi się dać jej reprymendę. Młodość ma swoje prawa. Kiedy, jak nie w młodości, jest czas na popełnianie błędów?

– stwierdziła Pani Wanda Rabczewska.

Doda (Dorota Rabczewska) i jej mama Wanda Rabczewska udzieliły wywiadu na temat swoich relacji, to wyznanie wyciska łzy z oczu
Doda (Dorota Rabczewska) i jej mama Wanda Rabczewska udzieliły wywiadu na temat swoich relacji, to wyznanie wyciska łzy z oczu

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →