Gwiazda „Rodziny zastępczej” nie do poznania. Kusi na Insta

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Misheel Jargalsajkhan (Zosia) i Aleksandra Szwed (Eliza) to przede wszystkim dziecięce gwiazdy serialu „Rodzina Zastępcza„, którego emisja odbywała się w telewizji Polsat. Dziś obie aktorki to dorosłe kobiety. Jedna z nich robi olbrzymią furorę w mediach społecznościowych. Mowa tu o Misheel Jargalsajkhan, która na portalu Instagram opublikowała bardzo odważne zdjęcie. Nie ulega wątpliwości, że dla wielu widzów widok serialowej Elizy będzie niemałym szokiem. Od ostatniego odcinka Rodziny zastępczej minęło ponad 11 lat! Jak dziś wygląda gwiazda kultowego serialu?

Misheel Jargalsajkhan i Ola Szwed to przede wszystkim dwie aktorki, którym sławę przyniosła gra w serialu „Rodzina zastępcza”. W 2009 roku został wyemitowany ostatni odcinek legendarnego serialu, który przez dekadę gromadził przed telewizorami miliony Polaków. Dziś obie gwiazdy są już po 30-stce, lecz wciąż potrafią zachwycać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Misheel Jargalsajkhan (Zosia) i Aleksandra Szwed (Eliza) z serialu „Rodzina Zastępcza” w telewizji Polsat

Mogliśmy się o tym przekonać przede wszystkim za sprawą Misheel Jargalsajkhan, która jest bardzo aktywna na portalu społecznościowym Instagram. To właśnie w tym miejscu opublikowała zdjęcie, na którym jest w samym bikini. Aktorka podkreśliła, że założyła taki strój, ponieważ obiecała to sobie w sytuacji idealnej pogody.

Mówiłam, ze jesli będzie pogoda to wskakuje w bikini

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisała Misheel na Instagramie. Zdjęcie Misheel cieszy się sporą popularnością. Jak do tej pory polubiło je już ponad 2000 fanów.

Czytaj też: Mężczyzna zmarł podczas wywiadu na żywo. Nie uwierzysz o czym mówił

Rodzina zastępcza

Rodzina zastępcza, a także Rodzina zastępcza plus to polski serial obyczajowo-komediowy emitowany na antenie telewizji Polsat od 23 lutego 1999 do 20 grudnia 2009. Jest on zaliczany do grona jednych z najdłużej emitowanych polskich seriali. Przez dziesięć lat stworzono 329 odcinków w 18 seriach. 

Misheel Jargalsajkhan (Zosia) i Aleksandra Szwed (Eliza) to dziecięce gwiazdy serialu "Rodzina Zastępcza", którego emisja odbywała się w telewizji Polsat.
Rodzina Zastępcza/ screen YouTube

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Martyna Wojciechowska weźmie ślub? Właśnie to ogłosiła

Wiśniewski zszokował wszystkich- ślubu nie będzie? Ten gest mówi wszystko

Rozenek nie jest w ciąży? Szokujące informacje obiegły sieć

POLECAMY TAKŻE:

Widzowie wściekli! Anna Mucha chce zapaść się pod ziemię

Martyniuk przeszedł przez piekło. Mógł stracić najważniejszą osobę w życiu

Gigantyczna zmiana pogody! Prognoza pogody na marzec szokuje

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →