Edyta Górniak śmiertelnie obrażona! TVN ma gigantyczny problem

Edyta Górniak powraca za kółko w kolejnej odsłonie programu TVN „My way”, którego 3 odcinek zobaczymy już dziś wieczorem. Największa polska diva, która zasłynęła zajęciem 2 miejsca w konkursie Eurowizja z piosenką „To nie ja” do tej pory nie dorobiła się prawa jazdy, ale teraz postanowiła to zmienić. A pomogą jej w tym sympatyczni instruktorzy nauki jazdy ze szkoły Skody.

W pierwszych dwóch odcinkach programu, Edyta Górniak pokazała, że wypuszczenie jej na ulice nie jest zbyt dobrym pomysłem, bowiem gwiazda nie ma zielonego pojęcia o tym, jak zachować się za kierownicą. W poprzedniej odsłonie show, diva po raz pierwszy wyruszyła na ulice Warszawy i… przeżyła, o czym świadczy fakt, że dziś zobaczymy 3 odcinek programy „My way”.

Czytaj też: Szok! Anna i Jakub z „Rolnika” będą mieć dziecko?!

Z trailerów, jakie TVN umieścił w Sieci widzimy, że wykonawczyni hitu z konkursu Eurowizja „To nie ja” czuje się już chyba nieco pewniej w samochodzie, bowiem strofuje ona instruktora, że nie wysiadł, by się z nią przywitać. Ale czy przełoży się to na pewność siebie na drodze?

3 odcinek „My way” już dziś.

3 odcinek "My way" (TVN) już dziś. Edyta Górniak ponownie ruszy na ulice. Co spotka gwiazdę konkursu Eurowizja, gdzie śpiewała hit "To nie ja"?
fot.: Edyta Górniak, screen/ Instagram

Kolejnym zabawnym momentem będzie z pewnością chwila, gdy Edyta Górniak zajmie miejsce w symulatorze dachowania, ale nie wiadomo czy zajmie, bo w zapowiedziach widać, jak gwiazda wychodzi z pomieszczenia porównując dachowanie do swoich poprzednich związków.

Czytaj też: Kurdej Szatan wygląda jak wamp! Obłęd na Insta

Zapewne, wzorem poprzednich części, 3 odcinek „My way” będzie także obfitował w mnóstwo chichotu gwiazdy, która odkrywa przed kamerami swoje lęki i niepewność. Obserwowanie, jak Edyta Górniak zmaga się z przyswojeniem sobie umiejętności, jaką większość z nas posiadło już dawno jest interesujące i pozwala widzom poczuć się lepiej samym z sobą, bowiem mogą powiedzieć sobie „jeżdżę lepiej niż Edyta Górniak”!

źródło: Instagram, TVN

POLECAMY:

Anna Mucha znów to zrobiła! To zdjęcie podbija sieć
Natalia Siwiec zbesztana publicznie! Ludzie mają jej dość
Szok! Marlena i Seweryn nie są razem? Rolnik ma nową dziewczynę!
Edyta Górniak upokorzona! Widzowie jej tego nie zapomną
Wojewódzki skrajnie wkurzył gości w programie na żywo! Puściły mu nerwy

, , , ,