Skandal w „Top Model”! Widzom puściły nerwy

Udostępnij:

Dzisiejszy dzień w świecie „Top Model”, którego nowy odcinek zobaczymy 4 listopada, zdominowała informacja o tym, że Joanna Krupa została szczęśliwą matką. Nie oznacza to jednak, że w modowym show TVN nie zdarzy się nic ciekawego. Zapowiedź nowego odcinka wzburzyła fanów obserwujących Instagram, a ma to związek z postawami, jakie reprezentują Joanna Krupa i Michał Piróg.

Joanna Krupa urodziła, ale świat nie przestał się kręcić. W dzisiejszym (4 listopada) odcinku show „Top model” będziemy między innymi świadkami mokrej sesji przez obiektywem Marcina Tyszki. W trakcie nagrywania programu zdarzyło się jednak coś, co mocno zdenerwowało internautów zgromadzonych na profilu programu prowadzonym w serwisie Instagram.

Czytaj też: Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys bardzo ciężko chory

Dwie z gwiazd biorących udział w show TVN, czyli Joanna Krupa i Michał Piróg, są wielkimi obrońcami zwierząt i ich praw. Oboje angażują się w akcje związane tym tematem i bardzo głośno krytykują tych, którym dobro zwierząt nie leży tak głęboko na sercu jak im.

Część fanów „Top Model” krytykuje to, co zobaczy 4 listopada

"Top Model" wraca do TVN 4 listopada. Fani obserwujacy Instagram dopatrzyli się męczenia zwierząt w programie. Co na to Joanna Krupa i Michał Piróg?
fot.: Top Model, screen/ Instagram

Jednak nawet tak świadomym osobom może zdarzyć się wpadka, która nie ujdzie czujnym oczom fanów. Tym, co wzburzyło obserwujących Instagram programu ludzi i co rzuciło się cieniem na postawę, jaka głosi Joanna Krupa i Michał Piróg był fakt przyjazdu uczestników na sesję zdjęciową dorożką zaprzężoną w konia.

Czytaj też: Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!

Widać to wyraźnie na jednym z filmików zapowiadających odcinek „Top Model”, który TVN wyemituje 4 listopada. Fani nie szczędzili słów krytyki pod adresem gwiazd, bo wbrew temu, co głoszą, dopuściły one, by program, w którym biorą udział wykorzystywał w ten sposób zwierzęta.

Co prawda nie widać, by koń zaprzężony do dorożki cierpiał, ale niesmak wśród fanów pozostał. Jest to kolejny przykład na to, jak ważne jest dbanie o szczegóły, bowiem Internet nigdy nie zapomina.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków
Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę
Szok w MasterChef. „TO” Gessler dostała do spróbowania
Masakra! Tego widzowie „Rolnik szuka żony” się nie spodziewali
Justyna Żyła publicznie zmieszana z błotem za to zdjęcie! Nie wytrzymała
loading...

, , , ,