Wielka gwiazda Hollywood u Wojewódzkiego! Fani zaskoczeni

Kuba Wojewódzki i Bill Pullman w TVN? W najnowszym odcinku popularnego programu Król TVN będzie gościł Billa Pullmana, który zagrał w filmie „Ukryta Gra”, którego producentem był tragicznie zmarły Piotr Woźniak Starak. Na dodatek na legendarnej kanapie u Kuby Wojewódzkiego pojawi się Rafał Zawierucha, który w ostatnim czasie zasłynął z gry w filmie „Pewnego razu w Hollywood”. Bez wątpienia rozmowa będzie bardzo ciekawa. Sam aktor postanowił w bardzo oryginalny sposób zapowiedzieć najnowszy odcinek show.

Czytaj też: Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys bardzo ciężko chory

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN. Kontrowersyjny dziennikarz TVN jest synem Bogusława Wojewódzkiego, który był prokuratorem w czasach PRL. Jako nastolatek ukończył klasę o profilu humanistycznym w XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Czackiego w Warszawie. Następnie celebryta studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, ale studiów jednak nigdy nie ukończył. W mediach występuje od początku lat 90, a swoje pierwsze korki stawiał w telewizji publicznej. Dziś jest największą gwiazdą stacji TVN.

Kuba Wojewódzki i Bill Pullman w TVN?  Król TVN będzie gwiazda kina ,  który zagrał w filmie "Ukryta Gra", którego producentem był Piotr Woźniak Starak.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Czytaj też: Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!

Niezwykły gość w TVN

Kuba Wojewódzki i Bill Pullman w TVN! W najnowszym odcinku popularnego programu Król TVN będzie gościł Billa Pullmana, który zagrał w filmie „Ukryta Gra”, którego producentem był tragicznie zmarły Piotr Woźniak Starak. Bez wątpienia najnowszy odcinek show znanego dziennikarza muzycznego przejdzie do historii. Na dodatek drugim z gości na legendarnej kanapie u Kuby Wojewódzkiego będzie aktor – Rafał Zawierucha, który zasłynął z gry w firmie „Pewnego razu w Hollywood”. Bez wątpienia sama zapowiedź programu zachęci widzów.

  • Dzień dobry, jestem Bill Pullman i jakże jestem szczęśliwy, że w końcu znalazłem się w programie, na który czekałem całe życie. Rodzina pytała mnie: „Byłeś w programie Kuby?”. Mówiłem nie i nie, ale dziś się to zmieni, jestem w programie Kuby. Proszę, obejrzyjcie ten program – zachęcał znany aktor, który wystąpił w filmie w produkcji Piotra Woźniaka Staraka

POLECAMY:

Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków
Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę
Szok w MasterChef. „TO” Gessler dostała do spróbowania
Masakra! Tego widzowie „Rolnik szuka żony” się nie spodziewali
Justyna Żyła publicznie zmieszana z błotem za to zdjęcie! Nie wytrzymała

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →