Dramat w „Big Brother”! To co zrobili mieszkańcy jest obrzydliwe!

Udostępnij:

Wczorajsze eliminacje w domu Wielkiego Brata nie przyniosły zaskoczenia. Tak jak typowało większość fanów na portalach Instagram i Facebook, program opuściła Natalia. Zdaniem wielu była to najbardziej bezbarwna postać tej edycji show TVN7, ale inni na jej obronę mówią, że po prostu nie miała szansy pokazać się z dobrej strony. Cóż bowiem mogła zrobić, skoro grupa niespecjalnie się z nią zżyła a ona sama była w domu zbyt krótko? Tak czy inaczej, Kamil Lemieszewski po raz kolejny ocalił skórę i przedłużył swój pobyt w domu. A co przyniesie nowy tydzień w programie „Big Brother” przekonamy się już dziś, 4 listopada.

Czytaj też: Skandal w „Top Model”! Widzom puściły nerwy

Choć wczorajsze eliminacje potoczyły się zgodnie z przewidywaniami, emocje nie opadają, bo za tydzień o przetrwanie będzie walczyć para Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski. Widzowie programu dobrze wiedzą, że tę dwójkę uczestników łączy uczucie, więc rozdzielenie ich będzie wielkim ciosem ze strony pozostałych mieszkańców.

4 listopada zaczyna ostatni wspólny tydzień Ewy i Kamila w „Big Brother”

4 listopada zaczyna sie nowy tydzien w "Big Brother" (TVN7). Choć Facebook i Instagram protestuje, Kamil Lemieszewski znów został nominowany.
fot.: Ewa Kepys, Kamil Lemieszewski, screen/ Instagram

Na portalach Facebook i Instagram przeważają głosy, że nowe nominacje są niesprawiedliwe i że TVN7 powinien w końcu zrobić coś, by rozbić to „kółko wzajemnej adoracji” jakim są pozostali uczestnicy, którzy głosują tak, by nie sobie wzajemnie nie zaszkodzić. Jednak prawa telewizji są jakie są, więc nie ma co liczyć na interwencję. W zamian za to, w najbliższym tygodniu będziemy pewnie świadkami wielu smutnych scen, bowiem Kamil i Ewa będą musieli się rozstać.

Czytaj też: Katarzyna Cichopek wyśmiana w sieci! Ludzie bezlitośni

Pojawiają się głosy, że powinno się pozwolić dokonywać nominacji widzom, bo wtedy wynik byłby zupełnie inny. A tak, widzowie piszą, że program zaczyna ich nudzić, bowiem co tydzień nominowany jest Kamil Lemieszewski, który po kolei eliminuje z show kolejnych przeciwników. Czy ekipa TVN7 wysłucha ich głosów. Ten tydzień w programie „Big Brother” , który zaczyna się 4 listopada, przyniesie nam odpowiedź na to pytanie.

źródło 1: Instagram, źródło 2: Facebook

POLECAMY:

Joanna Krupa w szpitalu! Fani zamarli
Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys bardzo ciężko chory
Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!
Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków
Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę

, , , ,