Roxie Węgiel wyśmiana przez fanów. Ta wpadka to koszmar!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roxie Węgiel młoda artystka, która zwyciężyła w dziecięcej wersji konkursu Eurowizja, zalicza wpadkę na swoim profilu na portalu Instagram. Fani nie szczędzą Roxie kąśliwych uwag pod jej zdjęciem, na którym pozuje zostawiając odcisk dłoni dla Alei Gwiazd w Opolu.

Roksana Węgiel coraz śmielej poczyna sobie na rynku muzycznym i jej popularność cały czas rośnie. Mimo młodego wieku ma już znaczące osiągnięcia w swojej karierze. Rozpoznawalność przyniósł jej występ w programie emitowanym na antenie stacji TVP „The Voice Kids”, była to pierwsza Polska edycja show i miało to miejsce w 2018 roku. Roxie wygrała całą edycję programu, co pozwoliło jej rozwijać się dalej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ TEŻ: Czy Gessler ma romans? Prawda wyszła na jaw

Dzięki temu zwycięstwu podpisała pierwszy kontrakt płytowy z Universal Music Polska. 21 września 2018 roku TVP ogłosiło ją polską uczestniczką 16 Konkursu Piosenki Eurowizja dla dzieci, który odbywał się w Mińsku. Wokalistka zaśpiewała tam piosenkę pod tytułem „Anyone I want to be”, która dała jej zwycięstwo w całym festiwalu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadka Roxie Węgiel na Insta!

Wpadka Roxie Węgiel na portalu Instagram, zwyciężczyni konkursu Eurowizja dla dzieci oberwała w komentarzach podczas prezentacji w Alei Gwiazd w Opolu.
Wpadka Roxie Węgiel na portalu Instagram, zwyciężczyni konkursu Eurowizja dla dzieci oberwała w komentarzach podczas prezentacji w Alei Gwiazd w Opolu.

Roksana dalej rozwija swoją karierę, ostatnio odwiedziła Opole z okazji festiwalu. Miasto nie chciało przepuścić takiej okazji, żeby ich Aleja Gwiazd wzbogaciła się o kolejny odcisk dłoni. Młoda artystka była zachwycona możliwością dołączenia do plejady sław, które swoje gwiazdy już tam mają.

Postanowiła się tym podzielić na swoim koncie na portalu Instagram. Pisząc komentarz wykazała się jednak brakiem znajomości podstaw ortografii, co zostało jej od razu wytknięte przez czujnych fanów. Zobacz zdjęcie wyżej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szok! Wojewódzki upokorzył Biedronia przy wszystkich!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roxie Węgiel wpadka. Pomimo młodego wieku nadal obowiązują ją zasady poprawnej pisowni, a jej sława powoduje, że powinna świecić przykładem młodemu pokoleniu. To też pokazałoby, że Aleja Gwiazd rzeczywiście wzbogaciła się o kolejną prawdziwą sławę, a nie tylko celebrycką wydmuszkę. Jeżeli ma problemy z ortografią, może powinna rozważyć możliwość, żeby ktoś sprawdzał jej wpisy przed publikacją, uniknęła by wtedy niepotrzebnych wpadek.

Festiwal piosenki, który gości Opole od lat odbywa się do dzisiaj, czyli 17 czerwca 2019 roku. transmisję można oglądać na antenie TVP.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?
Liszowska zaliczyła wpadkę na Instagramie! Widzowie jej nie wybaczą
Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”
Wieniawa bezczelnie kłamała? Wszystko wyszło na Insta
Magda Gessler wyznała prawdę o alkoholu. Ma dość

Tagi: Roxie Węgiel wpadka

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →