Rozenek-Majdan wywołała skandal. Zaczęła obrażać swoich fanów

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała skandal na portalu Instagram, a chodziło dokładniej o ubiór gwiazdy TVN i programu „Projekt Lady” Gosia Rozenek aktualnie jest w ciąży.

Czytaj też: Wstrząsający film: Policja użyła siły wobec kobiety na kwarantannie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wraz z mężem spodziewa się potomka. Mimo wszystko nie odpuszcza żadnej wolnej chwili i stara się regularnie angażować w sprawy społeczne – tak było i tym razem. Perfekcyjna Pani domu napisała bardzo rozległy post na temat koronawirusa I możliwości jego przekazania człowiekowi przez zwierzęta. Niestety internautów bardziej od wpisu zainteresował ubiór celebrytki na zdjęciu.

Nie ulega wątpliwości, że aktualna sytuacja na świecie jest bardzo napięta. Pandemia koronawirusa paraliżuje wiele sektorów gospodarczych i sfer życia codziennego. To, że miliony panikują jest faktem. Najbardziej mogły się o tym przekonać zwierzęta domowe, które hurtem były wyrzucane z domów przez swoich właścicieli – tak bynajmniej możemy wnioskować po reakcji wielu celebrytów, którzy angażują się w sprawy praw zwierząt. Na ten temat wypowiedziała się również Gosia Rozenek, która postanowiła uświadomić Polaków w temacie zwierząt i roznoszenia przez nie koronawirusa.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała skandal

Światowa Organizacja Zdrowia podała, że jak dotychczas nie znaleziono dowodów na to, by zwierzęta domowe mogły ulec zakażeniu koronawirusem. Nie ma zatem możliwości, by człowiek mógł zarazić się np. od psa. Bądźmy zatem odpowiedzialni i empatyczni i dbajmy o swoje zwierzęta, tak jak im to obiecaliśmy biorąc je do siebie

– napisała „Perfekcyjna” na Instagramie.

Niestety nie wszyscy skupili się na jej apelu. Bardziej intrygujące dla fanów okazała się kwestia… ubioru celebrytki na zamieszczonym zdjęciu. Jedna z fanek miała pretensje do Rozenek-Majdan, że na każdym zdjęciu i nagraniu zmienia swój ubiór.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak można codziennie występować w nowych szmatach?! I tak niby pani dba o planetę? Serio? Przed dom do zdjęcia tak się stylizować. – pytała internautka.

Zobacz również: Pracownicy uczelni handlowali zwłokami. Makabryczny proceder

Na odpowiedź gwiazdy TVN nie trzeba było długo czekać.

To kwestia higieny, nie mody. Ubrania trzeba zmieniać codziennie szczególnie, że raczej nie unikam kontaktu z psami i żadnej stylizacji tu nie ma. Spodnie ciążowe i bluza sprzed dwóch lat, tak samo jak kurtka, ale rozumiem, że kwarantanna rzuca Ci się na mózg już

– czytamy w jej komentarzu.

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała skandal na portalu Instagram, a chodziło dokładniej o ubiór gwiazdy TVN i programu "Projekt Lady"
Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała skandal na portalu Instagram, a chodziło dokładniej o ubiór gwiazdy TVN i programu „Projekt Lady”/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

Lekarz ostrzegał przed koronawirusem. Był prześladowany

To może Cię również zainteresować:

TVN zmuszony również podjąć decyzję: zmiany w programach na żywo

Nie żyje 21-letni aktor znanego serialu TVP. Szok dla wszystkich

Rekordowy wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →