Rozenek wyśmiała Rusin. Konflikt trwa w najlepsze

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Rozenek-Majdan i Kinga Rusin, to gwiazdy TVN, które mają ze sobą konflikt od dłuższego czasu. Całą sytuację na portalu Instagram postanowiła zaognić Małgorzata Rozenek-Majdan, która wykonała parodie opowieści Kingi Rusin dotyczącej sytuacji, którą spotkała na imprezie z okazji rozdania Oscarów. Do tej sytuacji wcześniej odniosła się między innymi Doda (Dorota Rabczewska) oraz również Katarzyna Nosowska. Wygląda na to, że obie gwiazdy komercyjnej stacji wciąż nie podjęły decyzji o zakopaniu wojennego toporu.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Kinga Rusin mają ze sobą konflikt.

Nie ulega wątpliwości, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Kinga Rusin, to największe gwiazdy TVN, które mają ze sobą konflikt od dłuższego czasu. Całą sytuację na portalu Instagram postanowiła zaognić dodatkowo Małgorzata Rozenek-Majdan, która postanowiła wykonać małą parodie opowieści Kingi Rusin odnoszącej się do sytuacji podczas imprezy odbytej z okazji rozdania Oscarów. Z realizacji „Perfekcyjnej Pani domu” wynika jasno, że wojna między nimi trwa w dalszym ciągu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Małgorzata Rozenek-Majdan i Kinga Rusin,  to gwiazdy TVN, które mają ze sobą konflikt od dłuższego czasu.  Małgorzata Rozenek  portalu Instagram...
Małgorzata Rozenek/ screen YouTube

Wojna gwiazd TVN

Bez wątpienia stacja TVN w ostatnim czasie nie może świecić zbyt wielu sukcesów. Z jednej strony niedawno stacja została dotknięta skandalem na tle rasistowskim. Z drugiej zaś oglądalności poszczególnych programów również nie może napawać władz stacji wielkim optymizmem. Na dodatek zbyt dobre informacje nie napływają ze strony gwiazd stacji. Pewien czas temu w poważny konflikt popadły Kinga Rusin z Małgorzatą Rozenek. Powodem całej sytuacji miało być reklamowanie przez Rozenek marki kosmetyków, która wykorzystywała przy testach zwierzęta.

Czytaj też: Świat nauki wstrzymał oddech: wynaleziono lek na raka?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś kontrę do relacji prezenterki TVN wykonała perfekcyjna Pani domu.

Podczas wczorajszej podróży w prywatnej strefie samolotu rozmawiałam ze stewardesą o butach (ja na zdjęciu po przytyciu chyba z 30 kg!), a pilot uczył mnie imprezowej instrukcji bezpieczeństwa o nazwie makarena. Wiem, brzmi to surrealistycznie. Ale od początku… Tylko ok. 20 osób, na małej podniebnej przestrzeni, z najlepszą muzyką, filmami, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Strefa Business zamknięta i pilnie strzeżona, wejście osobnymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować… – czytamy w poście Rozenek na portalu Instagram.

ZOBACZ TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów zdjęciem na Insta

Świat nauki wstrzymał oddech: wynaleziono lek na raka?

Niesamowite! Takiej pary w „TzG” nikt się nie spodziewał

Tak powstają frytki w McDonalds! Gdy to zobaczysz – już więcej nie zjesz (wideo)

Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

Roznerski wziął ślub? Tym zdjęciem zdradził tajemnicę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →