Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!

Udostępnij:

Młody Ryszard Kotys. Świat według Kiepskich to serial w którym można zobaczyć całą śmietankę polskiego aktorstwa. Pomimo dość groteskowej i prymitywnej formy produkcji, serial zyskał sobie grono wiernych fanów. Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina Kiepska), Barbara Mularczyk (Mariola Kiepska). Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek), Bartosz Żukowski (Walduś Kiepski) i w końcu Ryszard Kotys jako Marian Paździoch to oni stworzyli Świat według Kiepskich. Zobacz jak wyglądał młody Paździoch.

Groteskowa forma serialu „Świat według Kiepskich” nawołuje do stereotypowych zachowań przepisanych typowo do polskiego społeczeństwa. Dodatkowo konstrukcja postaci w produkcji jest bardzo charakterystyczna.

CZYTAJ TAKŻE: Musiał pokazał zdjęcie z ojcem! Nikt nie wiedział, że jest znany

Wspomniany w tytule niniejszego artykułu Marian Paździoch to skąpy i niezbyt przyjemny w obyciu sąsiad małżeństwa Kiepskich. Zazwyczaj to właśnie Paździoch stara się pokrzyżować misterne plany Ferdynanda. Jest pierwszy do krytyki, wszystko wie najlepiej, jednakże te cechy właśnie spowodowały, że stał się on jednym z ulubionych mieszkańców wrocławskiej kamienicy.

Ryszard Kotys młody – jak wyglądał?

Ryszard Kotys tak naprawdę szerszą sławę zyskał dopiero po występach w wyżej wymienionym serialu. Znany jest od wielu lat jako starszy mężczyzna i zdawać by się mogło, że ksywka „Paździoch” na zawsze do niego przylgnęła. Nic bardziej mylnego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Magda Gessler dodała zdjęcie i wywołała burzę. Takiej reakcji się nie spodziewała!

Otóż Ryszard Kotys grywał zarówno w teatrze, jak i występował w produkcjach filmowych. Mało kto wie, że jedną z jego pierwszych przygód z wielkim kinem odbył wraz z Andrzejem Wajdą w filmie Pokolenie w 1954 roku. Jak wtedy wyglądał Ryszard Kotys?

Ryszard Kotys młody Paździoch, Świat według Kiepskich Kotys, Świat według Kiepskich Paździoch, MArian PAździoch, Ryszard Kotys. Jak wyglądał Kotys za młodu?
Fot.: Młody Ryszard Kotys, czyli Marian Paździoch w Świat według Kiepskich, zrzut ekranu/ YouTube

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Gessler wrzuciła szokujący film. Coś tu jest grubo nie tak! Czy ona?… (Film)
Kożuchowskiej puściły nerwy! Urządzili jej piekło
Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie
Agnieszka Chylińska chciała się zabić! Wstrząsające fakty
Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

, , , , , , ,