Bohosiewicz rozebrała się przed dziećmi! Ludzie nie dowierzają

Sonia Bohosiewicz paraduje toples przed swoimi synami, pochwaliła się tym na portalu Instagram. Aktorka znana między innymi z serialu „Diagnoza”, który emitowany jest na antenie telewizji TVN, czy jurorka w programie rozrywkowym dla dzieci „Mali giganci” ma dosyć luźne podejście do swojego życia rodzinnego, czego dowodem jest jej ostatnia książka, która nosi tytuł „Leniwa żona”. Post gwiazdy wywołał ożywioną dyskusję w mediach społecznościowych.

Sonia Bohosiewicz jest znana dzięki swoim występom w filmach, które przeszły już do kanonu polskiej kinematografii. Należy tu wspomnieć chociażby o „Spisie cudzołożnic” z 1994 roku, a także o „Rezerwacie” z 2007, gdzie zagrała Hankę, za tę role została wielokrotnie nagrodzona, czy „Wojnie Polsko-ruskiej” z 2008 roku, gdzie wcieliła się znakomicie w charakterystyczną i na długo zapadającą w pamięć dresiarę Nataszę.

CZYTAJ TEŻ: Wielka gwiazda w „TZG”! Nikt się tego nie spodziewał

Także jej występy w serialach zaowocowały rozwojem jej kariery. Mowa tu o chociażby produkcji TVN pod tytułem „39 i pół”, „Usta Usta”, czy „Aida”, gdzie zagrała tytułową rolę, a także ostatnio „Diagnoza”. W 2016 roku została opiekunką jednej z grup w programie rozrywkowym dla dzieci „Mali giganci”, aby rok później zasiąść w jury programu, zastępując Kasię Bujakiewicz.

Bohosiewicz paraduje toples przy swoich dzieciach! Instagram, aż huczy!

Bohosiewicz (Diagnoza, Mali giganci, TVN) pokazała się toples przy swoich dzieciach, wywołała ożywioną dyskusję na temat wychowania na portalu Instagram.
Fot.: Sonia Bohosiewicz, screen/ Instagram

Aktorka jest znana także z dość luźnego podejścia do wychowania swoich dzieci, a także samego małżeństwa. Opublikowała niedawno książkę na ten temat zatytułowaną „Leniwa żona”. Bohosiewicz opublikowała właśnie na Instagramie fotografię na której pozuje toples w basenie. W komentarzu zadała dosyć kontrowersyjne pytanie o pokazywanie się nago swoim dzieciom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile bierze Doda? Kwoty zwalają z nóg!

Aktorka ma dwóch synów i nie stroni przed nagością w ich obecności. Jej pytanie wywołało ożywioną dyskusję w komentarzach w mediach społecznościowych. A wy co sądzicie na ten temat? Czy tak powinno się postępować? Czy jest to jednak przekroczenie pewnej granicy?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wiśniewski wszystko odwołał. Sytuacja była dramatyczna
Pilne: Radioaktywna chmura nad Polską! Rosjanie to zataili
Wieniawa pokazała się prawie nago! Baron dosadnie to skomentował
Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem – Wojewódzki zatkany (wideo)
Liszowska cała we łzach. Nie mogła tego przewidzieć

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →