To koniec Terrazzino. Wyznał smutną prawdę, nie może się z tym pogodzić

Media ogłosiły, że tancerz z programu stacji telewizyjnej Polsat pod tytułem Taniec z Gwiazdami, Stefano Terrazzino został bankrutem, jednak sympatyczny Włoch nie traci nadziei i przekonuje, że jeszcze wszystko się ułoży.

Znany świetnie polskiej publiczności, z show Polsatu, Taniec z Gwiazdami, zawsze uśmiechnięty i pogodny Włoch, Stefano Terrazzino ma problemy finansowe. Media podają nawet, że tancerz jest bankrutem. Ten jednak nie traci nadziei i zapewnia, że nie jest tak źle jak twierdzą media plotkarskie.

Czytaj też: TVP ma poważne problemy. Telewizja pozwana przez polską gwiazdę

„Tak jak w przypadku innych artystów, pandemia spowodowała, że moje projekty stanęły w miejscu” – przyznaje w rozmowie ze „Świat i ludzie” artysta. – „Ale to nieprawda, że jestem bez grosza” – zapewnia sympatyczny Włoch.

Czy Włoch znany z programu Polsat, Taniec z Gwiazdami, Stefano Terrazzino został bankrutem?

Stefano zapewnia także, że nadal ma oszczędności i jego konto wcale nie jest takie puste. Twierdzi, że zabezpieczył się na taką ewentualność, a poza tym udzielał także w czasie pandemii koronawirusa COVID-19 lekcji online.

Zobacz również: Świat wstrzymał oddech. Szokująca decyzja Benedykta XVI

„Mam oszczędności, prowadziłem lekcje online, robiłem plany. My Włosi jesteśmy optymistami. Spokojnie czekam, aż sytuacja wróci do normy” – dodał Terrazzino.

Jakiś czas temu pisaliśmy także o jego problemach na Sycylii, gdzie stanął w miejscy remont hotelu, którego tancerz jest właścicielem. Jak się okazuje prace znowu ruszyły, a przez to, że koronawirus spowodował zamknięcie urzędów, nie naliczono mu dodatkowych opłat.

Kolejną dobrą wiadomością dla Stefano jest fakt, że już w lipcu wracają treningi do Tańca z Gwiazdami, więc Terrazzino znowu będzie miał zajęcie. Na początku lipca w Domu Kultury w marecku wystąpi też w sztuce pod tytułem Marzyciel.

„Bo jestem marzycielem, nie fatalistą” – zakończył wywiad Stefano. Czyżby media przesadziły i Terrazzino wcale nie był bankrutem?

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Adamczyk przechodzi przez piekło! Prawda wyszła na jaw

Ujawniono prawdziwy powód dla którego Kinga Duda nie wspierała ojca! Wszystko jasne

Wojewódzki ostro o Hołowni! Po tym stwierdzeniu nie będą już kolegami

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →