Kammelowi puściły nerwy! Pokazał skandaliczny list, a potem ostro poleciał

A jednak! Tomasz Kammel rapuje, przyjął wyzwanie #hot16challenge2, na początku pokazał pewien skandaliczny list do pielęgniarki. Jak oceniacie jego występ?

Czytaj też: Nosowska wyśmiała Dudę. To nagranie robi furorę w sieci

Tomasz Kammel po otrzymaniu nominacji, także postanowił przystąpić do #hot16challenge2 i wykonał swoje 16 zwrotek rapując na swoim profilu w serwisie YouTube.

Dziennikarz przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że często angażuje się w różne akcje społeczne. Dlatego jego rap nie był zwykłym pustosłowiem, a przed rozpoczęciem swojego utworu postanowił przeczytać oburzającą wiadomość, która znalazła na drzwiach swojego mieszkania jedna z Płockich pielęgniarek.

Mianowicie sąsiedzi postanowili ją i jej rodzinę wysiedlić z jej mieszkania na czas pandemii koronawirusa COVID-19. Aż trudno sobie wyobrazić jakim brakiem empatii i bezdusznością muszą kierować się ludzie piszący takie paszkwile.

Tomasz Kammel przyjął wyzwanie #hot16challenge2

„Od sąsiadów! Droga Pani [imię i nazwisko red.], w związku z wykonywaną rzez panią pracą pielęgniarki prosimy o niezamieszkiwanie mieszkania przy ulicy […] w Płocku. W momencie ustania zagrożenia pozwolimy Pani wrócić i wieźć normalne sąsiedzkie życie. Koronawirus to nie żarty! Ksiądz Marek z naszej parafii również nas popiera. Jeżeli nie dostosuje się Pani do powyższych próśb, nie wpuścimy Pani do klatki”

– cytuje treść listu Tomasz Kammel.

Następnie zgodnie z zasadami wyzwania, dziennikarz zaczął rapować swoje 16 wersów. Fani Tomka bardzo pozytywnie przyjęli jego przekaz i może jest to znak, że powinien od teraz bardziej udzielać się na YouTubie.

Zobacz również: Nowy zakaz od 20 maja. Obejmie 8 mln Polaków

„Ja się lansuje, trochę rapuje, a wielu medyków za swoje śmieszne pensje prawie głoduje. Zawsze pomagali i pomagać będą, tylko niech im w końcu wypłaty przybędą. […] Właśnie w ich imieniu o to teraz proszę, bo nikt nie powinien pracować za grosze”

– część tekstu Tomasza Kammela.

A jednak! Tomasz Kammel rapuje, przyjął wyzwanie #hot16challenge2, na początku pokazał pewien skandaliczny list do pielęgniarki. Jak oceniacie jego występ?
A jednak! Tomasz Kammel rapuje, przyjął wyzwanie #hot16challenge2, na początku pokazał pewien skandaliczny list do pielęgniarki. Jak oceniacie jego występ? Screen/ YouTube

Źródło: YouTube

Polecamy także:

Pilne: Informacje na temat kolejnych etapów odmrażania

Wiernych zatkało gdy ksiądz zaczął mówić o „9 idiotach na prezydenta” (wideo)

Kolejne zakażenia i zgony. Resort podał nowe dane. Sytuacja nie ulega poprawie.

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →