Kammel w końcu to ujawnił! Oto jego nowa partnerka

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Kammel  („The Voice of Poland” TVP) w ostatnim czasie pokazał na portalu Instagram zdjęcie, wszyscy się zastanawiają kim jest jego nowa partnerka.

Polecamy również: Rosati straciła pracę! Wszystko przez ujawnienie szokującej prawdy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Kammel przez wiele lat raczej starał się ukrywać przed światem sprawy dotyczące jego życia prywatnego. Przed laty był już w związku z Katarzyną Niezgodą,  która z miłości do niego postanowiła rozstać się ze swoim mężem. Niestety para po pewnym czasie rozeszła się,  a Tomasz Kammel ponownie został sam. Czy teraz wszystko ulegnie radykalnej zmianie?

Tomasz Kammel to postać łączona wyłącznie z jedną stacją telewizyjną,  którą jest TVP. Dziennikarz z krótką przerwą pracuję w publicznej telewizji od 1997 roku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W tym czasie był prowadzącym takich programów telewizyjnych jak: The Voice of Poland, The Voice Kids,  The Voice Senior, Dance Dance Dance,  Randka w ciemno,  Pytanie na śniadanie,  a nawet zdarzyło mu się być prowadzącym TeleExpressu.

O licznych imprezach TVP, które prowadził Tomasz Kammel już nie będziemy wspominać. Nie ulega wątpliwości,  że Tomasz zawodowo jest spełniony, lecz jak to wygląda u niego pod względem sercowym?

Tomasz Kammel i jego nowa partnerka

Kilka lat temu Tomasz Kammel był związany z Katarzyną Niezgodą, która z zawodu jest prawnikiem i ekonomistą. Ich miłość była na tyle wielka,  że kobieta podjęła decyzję o rozstaniu ze swoim mężem. Niestety mimo tak wielkich poświęceń ich związek nie przetrwał.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przez pewien czas Tomasz Kammel był stanu wolnego. Po pracy musiał wracać do swojego pustego apartamentu w Warszawie. Teraz jednak sytuacja uległa radykalnej zmianie. Niedawno media poinformowały,  że Tomasz Kammel jest ponownie zakochany. Na dodatek wyznał kim jest jego ukochana.

Zobacz również: Paweł Królikowski zrobił to przed śmiercią! Nagranie wyszło na jaw

Nowa miłość Tomasza Kammela ma na imię Katarzyna i prowadzi własną firmę.

Moja dziewczyna ma dwie nastoletnie córki, które dorastają na moich oczach i stają się bardzo ważną częścią mojego świata

– zdradził niedawno w wywiadzie.

Na dodatek prezenter dodał zdjęcie z kwarantanny, gdzie znajduje się w czułych objęciach swojej nowej miłości.

View this post on Instagram

No i co my oglądamy? I czy Wy też to oglądacie?

A post shared by Tomasz Kammel (@tomaszkammel) on

Tomasz Kammel  ("The Voice of Poland" TVP) w ostatnim czasie pokazał na portalu Instagram kim jest jego nowa partnerka. Zdjęcie robi furorę
Tomasz Kammel („The Voice of Poland” TVP) w ostatnim czasie pokazał na portalu Instagram kim jest jego nowa partnerka. Zdjęcie robi furorę/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy również:

Rosati straciła pracę! Wszystko przez ujawnienie szokującej prawdy

Gessler zaniemówiła ze szczęścia! Nie uwierzycie

Szok! Żona Pawła z „Rolnik szuka żony” szczerze o aborcji

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →