Tomasz Kammel stracił pracę! Stacja potwierdza

Tomasz Kammel, dziennikarz programu TVP „Pytanie na śniadanie”, prowadzący w Radio Zet stracił pracę, czy będzie go można go zobaczyć już tylko na Instagramie? Spieszymy z wyjaśnieniami!

Czytaj też: Szokujące słowa Macrona. To może być koniec Unii i euro

Znany i uwielbiany przez wielu Polaków dziennikarz Tomasz Kammel już za dwa tygodnie będzie się musiał pożegnać z fanami, bowiem przez koronawirusa stracił pracę.

Do tej pory wiadomości o zawieszeniu jego obecności w „Pytaniu na śniadanie” obejmowały jedynie czasowa nieobecność. Teraz do fanów doszła bardzo smutna wiadomość. Okazuje się bowiem, że dziennikarz na stałe pożegna się ze stacją z która współpracuje.

Tomasz Kammel stracił pracę

Minione lata dla Tomasz Kammela śmiało można nazwać zawodowymi „żniwami”. Sławę i sympatię zyskał dzięki charyzmie i specyficznemu, aczkolwiek przyjemnemu dla ucha i oka sposobie prowadzenia programów.

Zobacz również: Media: Koronawirus nie z targu lecz z laboratorium. Teoria spiskowa stała się faktem?

Fani mogli zobaczyć go między innymi w „Pytaniu na śniadanie”, „The Voice Kids”, czy nowej edycji „Dance Dance Dance”. To jednak nie wszystko. Prócz związania się ze stacją TVP, dziennikarz prowadził też audycję w radiu Zet gdzie zyskał również bardzo wielu fanów.

Super Express, cytując doniesienia Press.pl, stwierdza, ze Kammel nie pojawi się więcej w Radiu Zet, bowiem stacja nie przedłużyła z Tomaszem umowy.

Zobacz również: Epidemia była zaplanowana? Szokujący film w sieci!

– Miałem podpisany kontrakt z Radiem Zet, który właśnie zrealizowaliśmy – mówił Tomasz Kammel w wywiadzie dla Press, sugerując właśnie że stracił pracę.

Super Express wskazuje również, że oficjalnie o nie przedłużeniu kontraktu poinformowała rzeczniczka Eurozetu, Małgorzata Kozieł. 

Tomasz Kammel w radiu Zet będzie obecny jeszcze przez dwa tygodnie, później kontrakt ulega rozwiązaniu. Fani są załamani tym faktem, bowiem w opinii wielu audycja była świetna i nie ma powodów aby ją ściągać. Dobrą wiadomością dla najzagorzalszych fanów Tomasza Kammela jest fakt, że nadal mogą go oglądać i słuchać jednocześnie w wielu produkcjach telewizji TVP.

Źródło: SE

Tomasz Kammel, dziennikarz programu TVP "Pytanie na śniadanie", prowadzący w Radio Zet stracił pracę, czy będzie go można go zobaczyć tylko na Instagramie?
Tomasz Kammel, dziennikarz programu TVP „Pytanie na śniadanie”, prowadzący w Radio Zet stracił pracę, czy będzie go można go zobaczyć tylko na Instagramie?

Polecamy także:

Rząd wprowadzi kolejne zmiany! Miasta biją na alarm

Stan zagrożenia w Polsce. Czeka nas potężny kataklizm?

Nowe zachorowania, również duża liczba zgonów. Nowy raport

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →