Viki Gabor i Roksana Węgiel walczą ze sobą? Viki przerywa milczenie

Viki Gabor i Roksana Węgiel (Roxie) dotknęła wzajemna rywalizacja? To bez dwóch zdań byłby spory problem dla polskiego przemysłu muzycznego. Dziś Viki jest na fali swojego sukcesu z poprzedniego roku, kiedy to wygrała konkurs Eurowizji dla dzieci w Gliwicach.

Czytaj też: W Szwajcarii wybuchła panika. Dantejskie sceny

Można powiedzieć,  że ten olbrzymi sukces sprawił,  że jej popularność zbliża się coraz bardziej do poziomu osiągniętego przez Roksanę Węgiel,  która przez pewien czas miała monopol na polskim rynku młodzieżowych piosenek. Czy z tego powodu obie gwiazdy już teraz zaczęły ze sobą wzajemną rywalizację?

Czy Viki Gabor i Roksana Węgiel (Roxie) dotknęła wzajemna rywalizacja?

Viki Gabor i Roksana Węgiel to w obecnej sytuacji największe gwiazdy polskiego młodzieżowego przemysłu muzycznego. Ich wielki sukces rozpoczął się od drogi w The Voice of Poland, a następnie na Eurowizyjnej estradzie.

Dziś obie są na samym szczycie swojej dotychczasowej popularności. W tej sytuacji wśród fanów i w mediach pojawiły się przypuszczenia na temat ich wzajemnej rywalizacji o tytuł liderki tej kwalifikacji. Jak na razie na ten newralgiczny temat wypowiedziała się tylko Viki Gabor.

Według zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci w Gliwicach między nią, a Roksaną Węgiel są relację przyjacielskie. Nie ma mowy o żadnej rywalizacji.

Konflikt wokalistek

Z Roksaną bardzo się lubimy. Obie mamy dużo na głowie, jednak czasami się widujemy. Jest świetną osobą, którą każdy polubi w sekundę. Ona wszystko zaczęła. Stworzyła historię, kiedy pierwsza wygrała Eurowizję dla Dzieci. Ma mega pozytywną energię. I nie mam kompletnie pojęcia kto wymyślił sobie, że rywalizujemy pomiędzy sobą. Ja i Roxie nie odczuwamy tego.

– mówiła Viki Gabor w wywiadzie dla Gali.

Zobacz również: Koronawirus w Polsce: Dane na czwartek rano

Nasza młoda piosenkarka wypowiedziała się również na temat hejtu,  który ją dotknął w ostatnim czasie z powodu jej pochodzenia.

Spotkałam się z tym (hejt) i nie było to miłe. Ludzi po Eurowizji mówili „Reprezentowała Polskę, a nie jest nawet Polką. Wow, jak to?!”. Jestem Polką, mam po prostu romskie korzenie i z tego się bardzo cieszę, mówię po romsku oraz fascynuję się tą kulturą. W Polsce jest ten problem, że nie każdy ją zna. W naszym kraju panuję pewien stereotyp Romów, często nieprawdziwy. Romskie tradycje i obyczaje po prostu trzeba poznać od środka.

– mówiła Viki Gabor.

Viki Gabor i Roksana Węgiel (Roxie) dotknęła wzajemna rywalizacja? To bez dwóch zdań byłby spory problem dla polskiego przemysłu muzycznego.
Viki Gabor i Roksana Węgiel (Roxie) dotknęła wzajemna rywalizacja? To bez dwóch zdań byłby spory problem dla polskiego przemysłu muzycznego.

Źródło: Gala

Polecamy także:

Miriam straciła rozum: „Zmniejszy się problem ze starzejącym społeczeństwem”

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

To może Cię również zainteresować:

Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

TVN zmuszony podjąć decyzję: zmiany w programach na żywo

Naukowcy podają grupy krwi zagrożone koronawirusem

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →