Viki Gabor ma dość! To jakiś koszmar

Viki Gabor dała wywiad, w którym wyznała, że nauka przez internet już ją zaczyna irytować, młoda gwiazda estrady chce żeby wróciła szkoła, tęskni za starymi czasami.

Czytaj też: Nowe zgony i zakażenia w Polsce. Liczby przerażają

Z powodu wybuchu ogólnoświatowej epidemii koronawirusa COVID-19 wszystkie szkoły zostały zamknięte i nauka odbywa się obecnie online. Taki sam los spotkał też młode gwiazdy, które uczą się teraz w domach. Na ten temat wypowiedziała się Viki Gabor.

Wokalistka wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że nauka w domu, przez internet jest dużo bardziej wymagająca, niż gdy uczyła się normalnie w szkole. Sprawia jej ona więcej problemów.

Dziennikarze zapytali ją także o różnicę w nauczaniu między krajami. Viki chodziła przez kilka lat do szkoły w Wielkiej Brytanii, a od trzech lat uczy się w Polskiej szkole.

Viki Gabor na już dość, chce żeby normalna szkoła wróciła

„W Polsce dostaje się codziennie zadania domowe, a tam, w Wielkiej Brytanii, tylko raz w tygodniu. To jest bardzo dziwne, ale już się przyzwyczaiłam do tego. Jak nie dostaję zadania domowego, to czuję ulgę, bo po szkole zawsze mam coś muzycznego do zrobienia. Stopień nauczania w Polsce też jest o wiele wyższy. W Wielkiej Brytanii było łatwiej, w Polsce jest ciężko, ale uważam, że to dobrze, bo człowiek się motywuje, aby nie dostać złej oceny”

– wyznała młoda piosenkarka.

Zobacz również: Uwaga! PiS chce przepchnąć ustawę. Polacy zszokowani

Podobnie jak jej koledzy ze szkoły, Viki uczy się teraz przez internet i jak stwierdziła ma już tego dosyć. Chciałaby powrotu normalnej szkoły, gdyż bardzo tęskni ze swoimi przyjaciółmi, których nie może teraz spotykać.

Viki Gabor dała wywiad w którym wyznała, że nauka przez internet już ją zaczyna irytować, chce żeby wróciła szkoła, tęskni za starymi czasami
Viki Gabor dała wywiad w którym wyznała, że nauka przez internet już ją zaczyna irytować, chce żeby wróciła szkoła, tęskni za starymi czasami. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

To może Cię również zainteresować:

Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Prezydent Filipin kazał strzelać do cywili! Świat w szoku

Padł kolejny rekord. Najgorsze przed nami. Nowe dane resortu zdrowia

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →