Gąsiewska przyłapana z innym? Co na to Zdrójkowski

Udostępnij:

Fani zastanawiają się z kim całuje się Wiktoria Gąsiewska na zdjęciu, które udostępniła na portalu Instagram. Co na to Adam Zdrójkowski? Czy nadal są razem? Gwiazda serialu produkowanego dla stacji TVP pod tytułem „Rodzinka.pl” jest ostatnio rozchwytywana, ma zagrać w nowej komedii Milowicza pod tytułem „Futro z misia”.

Ostatnio głośno jest w mediach o Wiktorii Gąsiewskiej, młoda aktorka święci triumfy i jest coraz bardziej rozchwytywana na rynku. Aktorstwem zajmuje się już od najmłodszych lat, pojawiła się już jako mała dziewczynka w serialu produkowanym dla stacji Polsat, pod tytułem „Rodzina zastępcza”.

Wystąpiła także w kilku filmach, między innymi u Andrzeja Wajdy w jego monumentalnym widowisku „Katyń”. Czy w obyczajowej historii pod tytułem „Afonia i pszczoły”. Już jako nastolatka dołączyła do obsady kultowego serialu stacji telewizyjnej TVP „Rodzinka.pl”. Gdzie grała Agatę dziewczynę Kuby, granego przez Adama Zdrójkowskiego.

CZYTAJ TEŻ: Przybylska tuż przed śmiercią powiedziała to swoim bliskim. Serce pęka

Niedawno aktorka doniosła o angażu w produkowanej właśnie komedii Michała Milowicza, która określana jest mianem kontynuacji legendarnych „Chłopaków nie płaczą”. Film ma nosić tytuł „Futro z misia”.

Rola w „Rodzince.pl” spowodowała, że poznała się bliżej ze Zdrójkowskim, dzięki temu młodzi aktorzy przypadli sobie do gustu. Dziś Adam Zdrójkowski oraz Wiktoria Gąsiewska są oficjalnie parą i często razem pokazują się w mediach.

Z kim całuje się Wiktoria Gąsiewska na Instagram?!

Wiktoria Gąsiewska (Rodzinka.pl, TVP, Futro z misia) przyłapana na portalu Instagram z nieznajomym. Co na to Adam Zdrójkowski?
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, zrzut ekranu/ Instagram

Dlatego szok wśród fanów wywołało zdjęcie, które Wiktoria Gąsiewska dodała na portalu Instagram. Całuje się ona na nim z mężczyzna, nie widać do końca kto to jest, więc fani zaczęli się zastanawiać, czy to nie nowy ukochany aktorki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Po chwili nieporozumienie zostało jednak rozwiązane, okazuje się, że na zdjęciu jest sam Adam Zdrójkowski, a para ma się dobrze i nadal jest w sobie szaleńczo zakochana.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Grabowski ostro o widzach serialu „Świat według Kiepskich”
Skandal w”Rolnik szuka żony”! Widzowie oburzeni
Dawid Woskanian z „Top Model” cierpi na straszną chorobę! To dlatego przeszedł?
Paweł Królikowski ciężko chory. Jest źle. Fani załamani
Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”

, , , ,