Wiśniewski śmiertelnie chory. Lekarze wydali wyrok

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski lider Ich Troje wyznał że choroba jaka go dotknęła to rak (nowotwór jelita grubego) wokalista wyznał przez jakie piekło musiał przejść.

Zobacz również: Legenda polskiej muzyki nie żyje. Jest decyzja ws pogrzebu

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski znany z Ich Troje, wyznał niegdyś, ze choroba jaka na jakiś czas uniemożliwiła mu normalne funkcjonowanie to był rak, nowotwór jelita grubego. Nie ulega wątpliwości,  że w dzisiejszych czasach wszelkiej maści nowotwory i raki są prawdziwą zmorą ludzkości. O swoich problemach zdrowotnych piosenkarz powiedział podczas rozmowy w Radiu Zet.

Czytaj też: Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują. Pełna treść

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety na samym początku jego wyznanie na temat choroby zostało bardzo negatywnie odebrane przez opinię publiczną. Nie brakowało komentarzy mówiących wprost,  że lider Ich Troje chce po prostu ponownie wybić się na swoim problemie. Gwiazdor nie krył,  że było to dla niego bardzo krzywdzące.

Michał Wiśniewski i jego choroba

Choroba przyszła w momencie, kiedy to piosenkarz zaczął mieć bardzo poważne problemy finansowe. Muzyk zaczął się coraz bardziej pogłębiać w długach. Bez wątpienia taka sytuacja w zestawieniu z chorobą nie była dla niego zbytnio komfortowa. Na dodatek muzyk zakomunikował,  że na pewien czas znika. Michał Wiśniewski jako powód takiej decyzji podał chorobę z jaką się zmaga czyli nowotwór.

W rozmowie w Radiu Zet dziennikarz pytał Michała również o inne przypadłości, z którymi był zmuszony się wzmagać. Okazało się między innymi,  że piosenkarz jest uzależniony od nikotyny.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Obecnie nie, bo zmiana wycięta. Miałem podskórniaka złośliwego. Kiedyś powiedziałem, że przez jakiś czas będę niedysponowany ze względu na chorobę nowotworową i zarzucono mi, że promuję się na chorobie. To opublikowałem badanie. To było błędem, bo nie musiałem się tłumaczyć. Jeśli jesteś alkoholikiem i funkcjonujesz na emocjach, to popełniasz błędy”

– powiedział piosenkarz.

Czy piosenkarz ma dalej problemy z chorobą?

„O tak. To jest to uzależnienie, do którego się w pełni przyznaję. To może u mnie zająć nawet pierwsze miejsce. Teraz nawet bym zajarał. Oczywiście, że palę. W ilościach przemysłowych”

– wyznał lider Ich Troje. 

Michał Wiśniewski lider Ich Troje wyznał że choroba jaka go dotknęła to rak (nowotwór jelita grubego) wokalista wyznał przez jakie piekło musiał przejść
Michał Wiśniewski lider Ich Troje wyznał że choroba jaka go dotknęła to rak (nowotwór jelita grubego) wokalista wyznał przez jakie piekło musiał przejść

Źródło: WP

Polecamy także:

Kasia Kowalska przeżywa dramat. Znamy stan jej córki

Wiśniewski wyśmiał zalecenia PiS dotyczące koronawirusa

Rekordowy wzrost liczby zakażonych. Kolejne zgony

To może Cię również zainteresować:

Koszmarne wieści z UK: Zmarł 13-latek chory na COVID-19. Był „zdrowy”

Podano kiedy nastąpi szczyt zachorowań w Polsce. To dopiero początek

„Jestem w szpitalu, mam koronawirusa”. Fala idiotycznych żartów zalewa sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →