Kim jest Paulina nowa wybranka Wiśniewskiego? Będziecie w szoku

Michał Wiśniewski i Paulina zaczynają sobie pomału układać życie. Media niedawno podały informację, która wskazywała,  iż lider zespołu Ich Troje wkrótce ponownie będzie ojcem. News był tak zaskakujący, że aż trudno w niego uwierzyć, zważywszy na fakt,  iż Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wciąż są formalnie małżeństwem, a ich rozwód nie został oficjalnie ogłoszony. Czyżby kontrowersyjny piosenkarz postanowił nie tracić czasu? Kim w takim razie jest tajemnicza Paulina?

CZYTAJ TEŻ: Joanna Liszowska całkiem nago. Takiej sesji jeszcze nie było

Michał Wiśniewski lata swojej świetności już bez wątpienia ma dawno za sobą. Niedawno o wokaliście zespołu Ich Troje zrobiło się ponownie głośno za sprawą jego bankructwa, które ogłosił w poprzednim roku. Dziś wydaję się, że piosenkarz ma już kryzys za sobą, ponieważ ponownie chwali się bardzo bogatymi samochodami,  których wartość jest liczona w milionach złotych.

Michał Wiśniewski i Paulina są parą. Wiśniewski oraz Dominika Tajner wciąż czekają na na rozwód. Lider Ich Troje będzie miał kolejne dziecko?
Michał Wiśniewski i Paulina są parą. Wiśniewski oraz Dominika Tajner wciąż czekają na na rozwód. Lider Ich Troje będzie miał kolejne dziecko?

Michał Wiśniewski i Paulina

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie

Aktualnie Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód. Para wciąż czeka na ostateczną rozprawę w sądzie,  która zakończy ich związek. W tym czasie jednak lider zespołu Ich Troje nie miał zamiaru próżnować i związał się z tajemniczą Pauliną,  którą poznał na jednym z portali randkowych. Media już dziś głośno informują, iż Wiśniewski i Paulina spodziewają się dziecka. Sam zainteresowany pytany o to w programie „Pytanie na Śniadanie” zaczął mówić na zupełnie inny temat. Jaka w takim razie jest prawda i kim w zasadzie jest nowa partnerka piosenkarza?

Paulina to kobieta po czterdziestce, którą Michał Wiśniewski poznał za pośrednictwem jednego z portali randkowych. Tajemnicza partnerka gwiazdy muzyki POP nie jest w żadnym stopniu związana ze światem show biznesu,  co bardzo podoba się Michałowi. Warto również dodać,  iż kobieta posiada już czwórkę dzieci,  które pochodzą z dwóch poprzednich jej małżeństw. Podobną ilość potomstwa posiada Michał Wiśniewski,  który po dotychczasowych czterech małżeństwach posiada czwórkę dzieci. 

POLECAMY:

Doda szczerze o wierzę. Tego wielu nie wiedziało
Mandaryna szczerze o Tajner. Nie lubią się?
SZOK! Magda Gessler zdradza sekrety u Kuby Wojewódzkiego
Barbara Kurdej Szatan doznała kontuzji? To koniec?!
Magda Gessler szczerze o Big Brotherze. Oto jej faworyci

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →