Anna Mucha i Kuba Wojewódzki razem? Oto mocny dowód

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Instagram: Kuba Wojewódzki (Król TVN) i Anna Mucha (M jak Miłość) są ponownie razem? Para już od prawie roku wzbudza spore zainteresowanie w mediach.

Czytaj też: Wiernych zatkało gdy ksiądz zaczął mówić o „9 idiotach na prezydenta” (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy to w prasie podano informacje o domniemanym rozstaniu Muchy z poprzednim partnerem, którym był Marcel Sora.

Od tamtego momentu gwiazda TVP coraz częściej zaczęła pokazywać się w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego. W ostatnich dniach częstotliwość plotek na ich temat wzrosła, a wszystko to zasługa ich ostatnich wpisów w mediach społecznościowych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha są ponownie razem?

Saga z Anną Muchą i Kubą Wojewódzkim w roli głównej trwa już od dobrych paru miesięcy. Jednak warto przypomnieć, że nie ma w tym przypadku. Anna i Kuba już 16 lat temu byli jedną z najbardziej popularnych i głośnych par w świecie polskiego show biznesu.

Ich związek trwał prawie 4 lata. Trzeba w tym miejscu przyznać, że jak na króla TVN był to już dosyć długi staż związku. Oficjalnie nigdy nie podano przyczyny ich rozstania, lecz już nieoficjalnie mówiono, że Kuba mimo różnicy wieku miał się wydać Annie mało poważnym partnerem.

Następnie po rozstaniu Kuba kontynuował swoją karierę w TVN. Z kolei Anna wyjechała do USA, gdzie zbierała aktorskie szlify. Po powrocie do kraju poznała przyszłego ojca swoich dzieci, którym jest Marcel Sora.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktorka z drugim partnerem była przez ponad 10 lat. Teraz sporo mówi się o tym, że ich wspólne życie dobiegło końca. W tej sytuacji Anna miała zbliżyć się ponownie do swojego ex-narzeczonego, czyli Kuby Wojewódzkiego.

Razem po latach?

View this post on Instagram

Lubię kiedy kobieta… ??? @palacciekocinko

A post shared by Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official) on

Czy Anna Mucha i Kuba Wojewódzki są razem? Na to pytanie ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć. Z jednej strony wiele osób zwraca uwagę, że szum wokół Kuby i Anny to zwykła zagrywka marketingowa. Z drugiej zaś liczne zdjęcia sugerujące ich powrót do siebie może rzeczywiście nie odbiegają od rzeczywistości i celebryci są ze sobą?

Zobacz również: Pilne: Informacje na temat kolejnych etapów odmrażania

Tak jest właśnie z kolejnym nagraniem Kuby, gdzie jego autem podjeżdża kobieta o łudząco podobnych nogach do Anny Muchy. Może kiedyś dowiemy się prawdy na ten temat.

Instagram: Kuba Wojewódzki (Król TVN) i Anna Mucha (M jak Miłość) są ponownie razem? Para już od prawie roku wzbudza spore zainteresowanie w mediach.
Instagram: Kuba Wojewódzki (Król TVN) i Anna Mucha (M jak Miłość) są ponownie razem? Para już od prawie roku wzbudza spore zainteresowanie w mediach./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Szumowski stanowczo o szczepionkach na koronawirusa. Nie wszystkim to się spodoba

Uwaga: Służby będą pukać do waszych drzwi. Zaczęli pilne poszukiwania

Pilne: Przedłużono ważny zakaz! Duże ograniczenia

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →