Wojewódzki ukrywa kim jest jego ojciec? Szokująca prawda

Kuba Wojewódzki i ojciec — kim był rodzic jednego z największych gwiazd stacji TVN. To pytanie zadaję sobie z pewnością nie jeden fan kontrowersyjnego dziennikarza. Kuba w tych sprawach w przeciwieństwie do reszty gwiazd jest bardzo skryty. Nie ujrzymy na jego profilu na portalu instagram zdjęć lub relacji z ojcem. Kim jest Bogusław Wojewódzki? – ojciec króla TVN.

Wojewódzki i jego ojciec. Gwiazdor TVN go ukrywa?

CZYTAJ TEŻ: Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Kuba Wojewódzki to osoba, której raczej przedstawiać dogłębnie nie trzeba. Kuba lubi jak, jest o nim głośno, co często udowadniał swoim kontrowersyjnym zachowaniem. Nie od dziś również wiadomo, że były dziennikarz muzyczny nie przepada zbytnio za prawą stroną polskiej sceny politycznej. Król TVN okazał to niejeden raz, a całą sytuację mogą uzasadniać informacje, do których dziś dotarliśmy.
W Internecie pojawiła się bowiem informacja, że ojcem Wojewódzkiego był członek KC PZPR oraz prokurator PRL — Bogusław Wojewódzki. Król TVN będzie miał problemy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Górniak zupełnie nago! Film może zobaczyć każdy

Akta „Prowokacji Bydgoskiej”. Ojciec Króla TVN zamieszany w aferę?

Kuba Wojewódzki i jego ojciec. Kim jest Bogusław Wojewódzki? Czemu nie zobaczymy zdjęć Kuby z ojcem na portalu instagram. Król TVN coś ukrywa?
Kuba Wojewódzki i jego ojciec. Kim jest Bogusław Wojewódzki? Czemu nie zobaczymy zdjęć Kuby z ojcem na portalu instagram. Król TVN coś ukrywa?

W dokumentach dotyczących Solidarności, a konkretnie tzw. „prowokacji bydgoskiej” z 19 marca 1981 r. wynika, że Bogusław Wojewódzki zajmował się wyżej wspomnianą sprawą z ramienia Prokuratory Generalnej PRL.
Prowokacja Bydgoska to pobicie działaczy NSZZ Solidarność, które miało miejsce podczas sesji Wojewódzkiej Rady Narodowej. Miało ono miejsce 19 marca 1981 roku w Bydgoszczy.

Kuba Wojewódzki i jego ojciec — Bogusław Wojewódzki krył zbrodniarzy PRL? Co na to gwiazda TVN?

Historycy nie mają cienia wątpliwości, że to jedno z najbardziej dramatycznych wydarzeń, jakie miały miejsce w okresie między sierpniem 1980 a wprowadzeniem stanu wojennego w grudniu 1981 r.
W sesji udział brali między innymi wicepremier Stanisław Mach, a jako zaproszeni goście przybyli przedstawiciele bydgoskiej Solidarności z szefem regionu Janem Rulewskim na czele.

W pewnym momencie uczestników rozmów z ramienia opozycji zaatakowały bojówki SB i MO. Sprawa nie została do dziś wyjaśniona, a sprawcy nie zostali nigdy ukarani. Zdaniem historyków i świadków tamtych wydarzeń — winę za ostateczny rezultat sprawy ponosi m.in. prokurator Bogusław Wojewódzki, który ochraniał w ten sposób przestępców nasłanych przez władze PRL.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Edyta Pazura wkurzyła Polki! Mocno przegięła
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!
Oto prawdziwy wygląd Kurdej Szatan. Ludzie oniemieli
Tomasz Kot ogłosił szokujące wieści! Polaków zatkało


, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →